dowolna

Budynki użytkowe Dąbrowa Górnicza – oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

39 000 zł1 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna o wymiarach 24,00x54,50m o wysokości 11,00m o łącznej powierzchni 1 297,37m2. do wynajęcia specyfikacja: - wejście do budynku czterema bramami wjazdowymi.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowe pokoje w hostelu - 800 zł z opłatami za media za osobę na miesiąc. 30 miejsc noclegowych! Własny parking. Możliwość wynajęcia polowy obiektu, z odrębnym wejściem. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Perla

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa. Lokalizacja: teren przemysłowy, dk 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Reden,Dąbrowa Górnicza

184 960 zł13 600 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie realną przewagę konkurencyjną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 360 000 zł450 m² 3 022,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta dla przedsiębiorcy lub inwestora, który szuka miejsca z potencjałem wzrostu! Ten przestronny pawilon o powierzchni ok. 450 m , z możliwością rozbudowy do ok. 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

DO sprzedania nieruchomość przemysłowa pod działalność komercyjną hala produkcyjno - magazynowa Z zapleczem socjalno-biurowym. Lokalizacja: dąbrowa Górnicza ul. Perla (teren przemysłowy po.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 1000m2 , specyfikacja techniczna: - wymiary 10,82 x 96m - na powierzchni zabudowano biuro magazyniera około 30m2 -posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł2 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 172 m²

Oferuję do wynajęcia halę przemysłową - teren 1pu - 4pu obiekty produkcyjne, składy i magazyny w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach, składający się z: - hala produkcyjna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Chopina

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł320 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:908 m²

Zapraszamy do zakupu zabytkowego budynku "hubertus", położonego w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Chopina 1. Ten historyczny obiekt, wpisany do rejestru zabytków, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy z miejscami parkingowymi, położony w centrum Dąbrowy Górniczej. Powierzchnia lokalu 80mkw, znajduje się na 1.piętrze, z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

44 550 €13 500 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł produkcyjno-magazynowy w Dąbrowie Górniczej, od zaraz. Powierzchnia proponowanego magazynu wynosi ok. 13,500 mkw., wraz z powierzchnią biurową o metrażu ok. 250 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 152 m² 529,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Hala/m urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m , garaż duży, wiata, budynek magazynowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 144 m² 2 351,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 812 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działający hotel standard o ugruntowanej pozycji rynkowej. Lokalizacja: obiekt położony jest w przemysłowo-biznesowej części Dąbrowy Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł116 m² 13 336,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży Stację kontroli pojazdów działającą na rynku lokalnym i cieszącą się zaufaniem licznych klientów. Oferta skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 200 000 zł7 577 m² 1 214,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 577 m²

Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 7577 m .Teren z przeznaczeniem pod inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł209,70 m² 21,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek magazynowo -biurowy o łącznej pow. 209,70 m2, usytuowany w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

14 850 €4 500 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł produkcyjno-magazynowy w Dąbrowie Górniczej, od zaraz. Powierzchnia proponowanego magazynu wynosi ok. 4 400 mkw. Jest możliwość wynajęcia większego metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł479 m² 3 027,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:287 m²

Szukasz obiektu o ogromnym potencjale w miejscu, gdzie klientów nie brakuje? Ten pawilon o powierzchni ok. 480 m , położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowo-produkcyjna 205m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama, -wymiary hali wymiary 24,4 x 8,4 m -posadzka betonowa, -wysokość 4,4m, -konstrukcja stalowa, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy z miejscami parkingowymi, położony w centrum Dąbrowy Górniczej. Powierzchnia lokalu 80mkw, znajduje się na parterze, z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

31 700 zł1 600 m² 19,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : powierzchnia hali magazynowo produkcyjnej 1585m2 specyfikacja techniczna: -wymiary hali 18m x 88m -posadzka betonowa niepylna -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł146 m² 3 143,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:759 m²

Budynek usługowy - Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej Powierzchnia lokalu: ok. 146 m Powierzchnia działki: 759 m Plan zagospodarowania: 9 mw - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna do 5.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 253 m² 2 885,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 084 m²

Szukasz gotowej nieruchomości pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową? Mamy idealną ofertę dla Twojej firmy! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch hal magazynowych zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 600 000 zł2 399 m² 1 083,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 400 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej (strzemieszyce) działka o powierzchni 2 722 m zabudowaną dwoma halami o łącznej powierzchni 1 400 m . Hale posiada lakiernię, suszarnię do.

Szczegóły ogłoszenia

51 700 zł2 600 m² 19,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : Budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 2585m2 , specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama o wys. 4,3m.

Szczegóły ogłoszenia

66 480 zł4 432 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia powierzchnia, na którą składają się: -magazyn 4432,5m , -część biurowo socjalna 102,9 m . Specyfikacja techniczna: -wysokość 10m, -8 x loading dock , -posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł386 m² 4 209,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! możliwość postawienia wielokondygnacyjnego budynku mieszkaniowego! (sprzawdź wizualizację W galerii) powierzchnia działki: 1828M kw.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 440 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o charakterze magazynowo - produkcyjnym pow. 1440 m2 z powierzchnią biurową i socjalną zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, rudna. Teren ogrodzony, plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Strzemieszyce. Budynek jest ocieplony. Dostępny parking na 10 samochodów. Koszty najmu: czynsz + media. Zapraszamy na prezentację! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

850 000 zł1 582 m² 537,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do sprzedania myjnia typu dibo Cleaning System z długoletnią dzierżawą terenu. Cena nie obejmuję ceny działki.Nieruchomość składa się z 5 stanowisk zamkniętych wraz z kontenerem plus.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 290 000 zł860 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:665 m²

Kamienica przy ul. Modrzejowskiej 40 w Będzinie to obiekt o potencjale inwestycyjnym, położony w samym sercu miasta. Kamienica Inwestycyjna - Będzin, ul. Modrzejowska 40 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

675 000 zł691 m² 976,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:740 m²

Nieruchomość komercyjna przy deptaku. Nieruchomość stanowi kompleks dwóch obiektów o biurowo-techniczno-magazynowym charakterze użytkowania, o łącznej powierzchni 691,30m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

3 500 000 zł1 252,80 m² 2 793,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 090 m²

Oferta na wyłączność. Tzw gotowiec Inwestycyjny. Oferuję na sprzedaż dwa dwupiętrowe ( parter + dwa piętra) budynki z mieszkaniami w Będzinie. 24 mieszkania dwu i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

10 844 000 zł3 500 m² 3 098,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 095 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Będzin przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 9 095 m zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

2 799 000 zł772 m² 3 625,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Budynek handlowo usługowy! Gotowa Inwestycja! | Będzin ul. Zagórnego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

Hala Będzin

Będzin,śląskie

1 400 000 zł680 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 836 m²

Okazja Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 5836 m2 zabudowaną dużym budynkiem ( ok 500m2) biurowo - mieszkalnym oraz hali garażowo- magazynowej o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

7 140 zł408 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni ok 408 m kw w Sosnowcu. Opis hali z rampą o powierzchni 408 m kw. Kształt litery L.: Długość 20,00 m Szerokość 24,00.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

1 680 000 zł1 200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 383 m²

Do sprzedaży hale magazynowo- warsztatowe o powierzchni ok. 1200m2 Działka we własności o powierzchni 4383 m2 Hale o konstrukcji murowanej Hala (1) o powierzchni 600m2 Wysokość hali.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 1000m2 z dostępem do suwnicy o udźwigu 5 ton Wysokość do belki suwnicy 7,2m Hala o konstrukcji stalowej o wysokości 11.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dąbrowa Górnicza +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

1 249 000 zł405 m² 3 083,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 832 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z warsztatem w Strzemieszycach. Dom piętrowy z 2001 roku, z dobudowaną halą magazynową, warsztatem na parterze i mieszkaniem na piętrze. Powierzchnie:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij