Dom, ul. Robotnicza
Robotnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie
- 744 000 zł
- 126,91 m²
- 5 862,42 zł/m²
Anna Mańko
Skontaktuj się
Dom, ul. Robotnicza
Robotnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom, ul. Robotnicza
Zaktualizowane: 18 maja 2026
744 000 zł 126,91 m² 5 862,42 zł/m²
dom szeregowy
4
150 m²
garaż
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
150 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 744 000 zł (5 862,42 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Dąbrowie Górniczej)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 126,91 m² (98 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: dom szeregowy
- okna: plastikowe
- Działka: 150 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: ANNA MAŃKO Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 16/18515/ODS
Lokalizacja
- Adres: Robotnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie
- Otoczenie: jezioro
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w Dąbrowie Górniczej, w ramach kameralnej inwestycji Viridi Park. To propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortowego życia w mieście z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych.
Dom wyróżnia się nowoczesną architekturą, dużymi przeszkleniami oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń, który dobrze sprawdza się zarówno dla rodzin, jak i osób pracujących zdalnie. (...)