dowolna

Domy w stanie deweloperskim Dąbrowa Górnicza - Lista ofert od dewelopera

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

oraz podatku pcc! Zostały jeszcze 3 domy! Z przyjemnością prezentuję nową inwestycję, położoną w zielonej i spokojnej części Dąbrowy Górniczej. Osiedle pod Lasem etap II to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

NA sprzedaż dwa budynki mieszkalne jednorodzinne znajdujące się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Brzozowej. Powierzchnia jednego domu wynosi 147,09 m 2 a powierzchnia drugiego wynosi 152,49m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł107,45 m² 5 853,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych w inwestycji Nowy Staszic zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Staszica 20 w dzielnicy Staszic, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł124,90 m² 7 518,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w Dąbrowie Górniczej, w ramach kameralnej inwestycji Viridi Park. To propozycja dla osób, które szukają połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł180 m² 5 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni około 180 m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł176 m² 4 403,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Polecam gorąco nowy, wolnostojący dom z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 176 mkw. Nieruchomość mieści się w Okradzionowie przy jednej z bocznych ulic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł150,09 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dąbrowy Górniczej - przy ul. Brzozowej , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

606 990 zł112 m² 5 446,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Promocja! nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które powstają w kameralnej, zielonej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

975 000 zł120 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność Cena podlega negocjacji świetna lokalizacja! Cicha okolica domów jednorodzinnych. Dąbrowa Górnicza - Ratanice na sprzedaż dom jednorodzinny O pow. 120 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mostowa

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł118 m² 5 089,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów. Segment 1 Sprzedany , nadal dostepny 2 i 3. Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską, to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

609 999 zł112 m² 5 446,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które powstają w kameralnej, zielonej części Dąbrowy Górniczej. To miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Kupujący nie płaci prowizcji Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera, ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 do którego należą 3 miejsca postojowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Top oferta! Bez prowizji od kupującego! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 w zielonym zakątku Dąbrowy Górniczej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

648 000 zł83 m² 7 816,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem kuchennym ( w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

648 000 zł83 m² 7 816,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 w zielonym zakątku Dąbrowy Górniczej. Stan deweloperski "plus". Solary, ogrzewanie podłogowe + gazowy kocioł grzewczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

639 000 zł83 m² 7 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

639 000 zł83 m² 7 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem kuchennym ( w salonie można zainstalować kominek) łazienka pod schodami jest dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

639 000 zł83 m² 7 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

639 000 zł83 m² 7 708,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kameralne, ciche i spokojne osiedle, które łączy przeciwieństwa - daleko i blisko daleko od zgiełku miasta, ale jednocześnie blisko natury, szkoły, pracy i tego, co potrzebne Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza

Tucznawa-Bugaj-Sikorka,Dąbrowa Górnicza

639 000 zł83 m² 7 708,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 w zielonym zakątku Dąbrowy Górniczej (dom nr 1 oznaczony czerwoną kropką na grafice) Dom znajduje się obecnie w ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

759 000 zł125 m² 6 072 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

W sprzedaży dom szeregowy z inwestycji viridi park w Dąbrowie Górniczej. Domy położone są pomiędzy ścisłym Centrum Miasta, a parkiem Zielona. Dzięki nowo powstałemu tunelowi dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

639 000 zł83 m² 7 708,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dąbrowa górnicza- sikorka- dom 82,9m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie- bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

679 000 zł101 m² 6 721,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dąbrowa górnicza- sikorka- dom 101,02m2 Z garażem Zadzwoń i umów się na spotkanie- bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Błędów,Dąbrowa Górnicza

639 000 zł119 m² 5 369,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

0% pcc, 0% prowizji. Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 5 ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²