dowolna

Domy Dąbrowa Górnicza – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

379 000 zł166 m² 2 283,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni mieszkalnej 166 m na piętrze. Dodatkowo powierzchnia na poziomie zero, oraz wysokie poddasze do adaptacji, łącznie dom może osiągnąć 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 120 878 zł138,38 m² 8 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowy, 3-poziomowy dom w zabudowie szeregowej położony na terenie otoczonego zielenią osiedla Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich. Oferowana nieruchomość w części położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł215 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort śródmieścia z ciszą i prywatną enklawą? Ta nieruchomość to unikatowe połączenie funkcjonalności, wyjątkowo dużej działki oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł239,50 m² 5 298,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Dom na sprzedaż Dąbrowa Górnicza, mydlice Dla kogo? To miejsce dla osób, które są już na etapie świadomych wyborów i szukają domu na lata , a nie rozwiązania tymczasowego. Dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

oraz podatku pcc! Zostały jeszcze 3 domy! Z przyjemnością prezentuję nową inwestycję, położoną w zielonej i spokojnej części Dąbrowy Górniczej. Osiedle pod Lasem etap II to.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł182 m² 4 005,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Dąbrowie Górniczej - dzielnicy Strzemieszyce Małe, o pow. 182m2, położony na działce wielkości 988m2. Stan budynku: dobry, dom 1 piętrowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

740 000 zł105,63 m² 7 005,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom składający się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka, mieszczący się na Osiedlu Południowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

770 000 zł104,05 m² 7 400,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

780 000 zł103,91 m² 7 506,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł174 m² 10 114,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nowa, wyjątkowa oferta na rynku nieruchomości! Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż, usytuowany w urokliwej dzielnicy Dziewiąty w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Furmana. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł193 m² 3 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:557 m²

Dom wolnostojący, top lokalizacja! Blisko Pogorii| Dąbrowa Górnicza ul. Dudkiewicza zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Błędów,Dąbrowa Górnicza

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny, położony w Dąbrowie Górniczej - Ujejsce, przy ul. Krynicznej. Nieruchomość obejmuje dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112 m² 7 133,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w trakcie budowy, położony w Dąbrowie Górniczej przy ul. Gruntowej o powierzchni użytkowej 112m2. Kameralna inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł180 m² 5 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni około 180 m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł107,45 m² 5 853,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych w inwestycji Nowy Staszic zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Staszica 20 w dzielnicy Staszic, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł124 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Odkryj wyjątkową ofertę - luksusowy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej dzielnicy Gołonóg w Dąbrowie Górniczej. Ta nieruchomość o powierzchni użytkowej 124.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł107,45 m² 5 853,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł326,79 m² 1 530,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:908 m²

DO sprzedania słynny budynek hubertus zlokalizowany W centrum dąbrowy górniczej przy ul. Chopina 1 / sobieskiego. Budynek Hubertus to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

819 000 zł87 m² 9 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Dom jednorodzinny znajdujący się na działce o powierzchni 1936m , wybudowany w latach 70.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł123,50 m² 8 016 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Połowa bliźniaka z 1979r, znajdującego się blisko centrum Dąbrowy Górniczej, na sprzedaż. Budynek piętrowy, niepodpiwniczony, dach płaski, tzw. kostka z garażem murowanym przylegającym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 099 999 zł217 m² 5 069,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem do zamieszkania przez dwie a nawet trzy rodziny! Ten komfortowy i przestronny ponad 200-metrowy dom z działką ponad 800 m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Okradzionów,Dąbrowa Górnicza

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 902 m²

| na sprzedaż | dom dwurodzinny W dąbrowie górniczej (okradzionów) Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,54 m² 5 966,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dom w urokliwej lokalizacji, przy Pogorii IV! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Marianki o powierzchni użytkowej 112m2 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł126 m² 5 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Ładny dom piętrowy, może być dwurodzinny, do zamieszkania. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej 126 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Błędów,Dąbrowa Górnicza

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji. Zakup od Inwestora! Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, wśród domków jednorodzinnych, gdzie wieczory spędza się przy kominku, a poranki zaczyna spacerem nad jeziorem? Ten dom w Ratanicach jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu położonego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Tucznawa - spokojnej, zielonej części osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:835 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem, usytuowany w dzielnicy Ujejsce w Dąbrowie Górniczej. Dom wybudowany z cegły i pustaka w latach 70-tych ub. wieku, z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł314 m² 1 907,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:752 m²

Tylko W naszym biurze! 4-ro lokalowy budynek mieszkalny! możliwość wydzielenia większej ilości mieszkań! znkomita lokalizacja - pogranicze dąbrowy górniczej, sosnowca I będzina! inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł184 m² 2 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na Błędowie oferujemy do sprzedaży dużą działkę zabudowaną wolnostojącym domem! Nie tracisz czasu, nie musisz czekasz na pozwolenia związane z budową oraz załatwienie i doprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł124,90 m² 7 518,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rezerwacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w Dąbrowie Górniczej, w ramach kameralnej inwestycji Viridi Park. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 000 zł320 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny dwupoziomowy dom z wyjątkowym ogrodem, w prestiżowej oraz spokojnej okolicy - dzielnica Ratanice w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Pogorii.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł117,93 m² 7 139,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 499 m²

Działka położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza ul. Ujejska 92, bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej. Teren położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł134 m² 2 753,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 134 m , położony na działce 419 m w spokojnej części Ząbkowic przy ul. Targowej. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł300 m² 9 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest obszerny film prezentujący nieruchomość. Koniecznie obejrzyj! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem , przestronny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kryniczna

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Okazja! Nowa nisza cena! Dom w okolicy jezior Pogoria! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym Dąbrowa Górnicza Ujejsce ul.Kryniczna blisko trasy S1 i w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 261 m²

Przepiękna działka 8000M kw! kameralny budynek 75M kw Z możliwością rozbudowy! możliwość podziału I odsprzedaży! Oferujemy państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł135 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Super okazja na rynku nieruchomości w Dąbrowie Górniczej! Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w dzielnicy Łosień, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Podlesie,Dąbrowa Górnicza

1 499 000 zł670,84 m² 2 234,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:731 m²

Rodzinny dom z lokalem usługowo produkcyjnym! | Dąbrowa Górnicza ul. Nowocmentarna (podlesie) zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Inwestycyjny potencjał w świetnej lokalizacji! Dom 260 m na działce 1038 m tgqphd|[] tgqphd|[] Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem adaptacyjnym? Przedstawiam solidny, ceglany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł150,09 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dąbrowy Górniczej - przy ul. Brzozowej , w spokojnej.