dowolna

Domy Dąbrowa Górnicza – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny dom w Tucznawie, wybudowany w 1982 r o pow.mieszkalnej 126 m2,(całkowita 260 m2),położony na działce 697 m2. Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom inwestycyjny z gwarantowanym dochodem. Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Piekło,Dąbrowa Górnicza

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zlokalizowanego w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Robotnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

959 000 zł126 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 125 m w prestiżowej inwestycji Viridi Park w Dąbrowie Górniczej. Położenie w centrum miasta gwarantuje szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marianki

Marianki,Dąbrowa Górnicza

2 199 000 zł240 m² 9 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Nowoczesny dom 242 m | działka 830 m | 100 m od jeziora Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 242 m , położony na działce 830 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starościńska

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży przestronny dom z garażem w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Mydlice o pow. użytkowej 352,6mkw (natomiast sama powierzchnia mieszkalna to ok. 210mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 240m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej przy ul. Zachodniej. Okolicę cechuje cisza, spokój i duża ilość terenów zielonych oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodników

Dąbrowa Górnicza,śląskie

909 900 zł183 m² 4 972,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Czy marzysz o domu, gdzie poranną kawę pijesz patrząc na błękitną linię jeziora na horyzoncie, a w zaledwie 3 minuty włączasz się do ruchu na S1? Dąbrowa Górnicza, ul. Ogrodników. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Furmana

Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

1 850 000 zł174 m² 10 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży nowy dom w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Dziewiąty, na ulicy Furmana, na dużej działce o pow. 1235 mkw, dom znajduje się w fantastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

209 000 zł75 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Proponujemy do sprzedaży mały dom jednorodzinny w miejscowości Dąbrowa Górnicza, ujejsce. Budynek położony na działce o powierzchni 518 m2, działka w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Staszic,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł134 m² 4 469,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Nowa inwestycja domów jednorodzinnych - Nowy Staszic Dołączone do ogłoszenia 3 pierwsze wizualizacje poglądowe zostały wygenerowane za pomocą ai i mają na celu pokazać budynki po wykonaniu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 795 000 zł160 m² 11 218,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż dom w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 160m 2 w zabudowie bliźniaczej. Dom leżący na działce o powierzchni 374m 2 , który znajduje się na osiedlu zamkniętym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielona-Korzeniec-Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

799 000 zł193 m² 4 139,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:557 m²

Dom wolnostojący, top lokalizacja! Blisko Pogorii| Dąbrowa Górnicza ul. Dudkiewicza zadzwoń: współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dąbrowy Górniczej - przy ul. Brzozowej , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza

929 000 zł180 m² 5 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Strzemieszyce Małe, budynek mieszkalny z możliwością inwestycji, powierzchnia użytkowo-mieszkalna około 180 m2, działka 1919.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodników

Dąbrowa Górnicza,śląskie

909 900 zł183 m² 4 972,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wyciągnięcie ręki - przestronne i komfortowe warunki do wynajęcia! Działka pełna możliwości, położona w spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej - Ząbkowice. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Szukasz domu dla siebie i swojej rodziny? Miejsca, w którym o poranku będziesz pić kawę na tarasie, a wieczorem odpoczywać na podwórku wraz z bliskimi przy rozpalonym murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

229 000 zł85 m² 2 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m , położony na działce 419 m . Nieruchomość posiada zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

3 240 000 zł320 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny dwupoziomowy dom z wyjątkowym ogrodem, w prestiżowej oraz spokojnej okolicy - dzielnica Ratanice w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Pogorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Szukasz miejsca na ziemi dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci, żeby każdy miał swój kąt, a żaden sąsiad nie zaglądał Ci w podwórko? Chcesz, żeby dzieci miały miejsce do zabawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tworzeń,Dąbrowa Górnicza

749 000 zł142 m² 5 274,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Nieruchomość Usługowo Handlowa z możliwością zamieszkania.! nowa niższa cena! Chcesz prowadzić firmę w domu? To ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Dom 140 m2 na działce 2311 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

849 000 zł170 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zarezerwowana. Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży wygodny, zadbany dom, o pow. ok. 170 m kw., wraz z jednostanowiskowym garażem, położony na 10 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Okradzionów,Dąbrowa Górnicza

2 100 000 zł427 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 086 m²

Oferujemy Państwu przestronny dom zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Dąbrowy Górniczej - Okradzionów, to idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 280 000 zł150 m² 8 528,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

239 000 zł85 m² 2 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Marianki,Dąbrowa Górnicza

1 975 000 zł294 m² 6 722,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

620 000 zł166 m² 3 723,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Dom, który od lat łączył pokolenia, dziś czeka na kolejnych właścicieli - takich, którzy docenią jego przestrzeń, spokój i bliskość Pogorii. __dom, który tworzy historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

649 000 zł412 m² 1 575,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 386 m²

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym! | Dąbrowa Górnicza ul. Idzikowskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza

5 900 zł153 m² 38,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (kw) Pow. domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom na sprzedaż w centrum Dąbrowy Górniczej. Okolica z rozwijającą się infrastrukturą oraz wspaniale skomunikowane miasto to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalskiego

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

868 000 zł168 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej ok. 168 m2 powierzchni całkowitej w tym mieszkalnej ok. 123 m2 + ok. 45 (garaż + pomieszczenia gospodarcze). Do zamieszkania, przy jeziorze Pogoria. 1km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy i bardzo klimatyczny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkową 120 m . Idealny dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

650 000 zł165 m² 3 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom o pow. ok. 165 m kw. plus piwnica i niski strych, położony w Ząbkowicach, dzielnicy Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stara Dąbrowa,Dąbrowa Górnicza

1 069 000 zł186 m² 5 756,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom wolnostojący, stan idealny! Śródmieście | Dąbrowa Górnicza ul.Hutnika ZADZWOŃ: Współpracując z HomeOn nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziewiąty

Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

1 180 000 zł148 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Dziewiąty, na działce o pow. 500 mkw. Dom ma powierzchnię 148 m2 z dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzebiesławice,Dąbrowa Górnicza

899 000 zł344 m² 2 613,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Przestronny dom w Dąbrowie Górniczej! z ogromnym potencjałem Powierzchnia mieszkalna 212 m 2 Powierzchnia użytkowa 344 m2 Powierzchnia działki 1447 m2 parter Kuchnia z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

1 850 000 zł174 m² 10 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij