Lokal użytkowy Dąbrowa Górnicza

Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 440 000 zł
  • 66 m²
  • 6 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Jerzy Sobota

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Dąbrowa Górnicza

Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

440 000 zł

66 m²

6 666,67 zł/m²

Lokal użytkowy Dąbrowa Górnicza

Zaktualizowane: 18 maja 2026

440 000 zł 66 m² 6 666,67 zł/m²

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (6 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka lokalu: 66 m², 6 pomieszczeń
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².
Idealny na GABINETY lub BIURO

Lokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczenie miejskie zapewnia wygodny dostęp do usług i infrastruktury.

Parter zadbanego budynku wielokondygnacyjnego o odnowionej elewacji oraz nowych schodach i podjeździe dla wózków. (...)

Agent

Jerzy Sobota

883 460...

883 460 475

883 460 475

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jerzy Sobota

883 460...

883 460 475

883 460 475

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości