dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

355 854 zł44 m² 8 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u grudniowej promocji. Koniec budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Dąbrowa,Dąbrowa Górnicza

2 800 zł41 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Szkolnej, na nowym osiedlu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

326 082 zł40 m² 8 147,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: idealne 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u grudniowej promocji. Koniec budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymana oferta Oferujemy do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej , dzielnica Gołonóg, przy ulicy Piłsudskiego, na tzw. Manhattanie. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

326 082 zł40 m² 8 147,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

169 000 zł42 m² 3 985,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania, ale zależy Ci na osobnym salonie i sypialni? Wolisz mieć łazienkę i wc osobno? Zależy Ci na szybkim dostępie do drogi ekspresowej, żeby móc sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Dąbrowa Górnicza

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na parterze, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, dzielnicy Centrum przy ul. Kołłątaja o pow. użytkowej 38,00 m2 po wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

312 000 zł37 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,6m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dąbrowy Górniczej-Reden ul.Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

355 854 zł44 m² 8 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

418 729 zł54 m² 7 754,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie takie 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u grudniowej promocji. Koniec budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

230 000 zł44 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Polecam bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie! Mieszkanie jest kompletnie, nowocześnie wyposażone i gotowe do zamieszkania! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

250 000 zł44 m² 5 656,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Zamieszkaj od zaraz bez nakładów finansowych! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 znajdujące się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy mieszkanie 50m2, 1 piętro, dąbrowa Górnicza Reden ul. Mickiewicza. Stan dobry, dla wymagających do remontu. Ustawne dwa pokoje salon i sypialnia, jasna kuchnia, łazienka z wc, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza

337 000 zł49 m² 6 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bardzo ładne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty wybudowanego na początku lat 80. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. Wolne od zaraz. Proponujemy do wynajęcia apartament o pow. 68 mkw o bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Ząbkowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

382 000 zł52 m² 7 357,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,93m2, mieszczące się na ulicy Kasprzaka dostępne od zaraz. Własnościowe, księga wieczysta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi salonu, sypialni, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o łącznej powierzchni 46 m2. 1.300,00 zł odstępne + 520,00 zł czynsz! Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze, nad nim znajduje się użytkowy strych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mydlice Północne,Dąbrowa Górnicza

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bez pośrednika Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Chopina 32 w Dąbrowie Górniczej. 290tys + koszty notarialne - do negocjacji Mieszkanie zostało poddane wycenie przez rzeczoznawcę na kwotę 294tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

240 000 zł44 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Mieszkanie z balkonem i z możliwością dokupienia działki rekreacyjnej (rod) na Wzgórzu Gołonoskim Oferujemy do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Reden,Dąbrowa Górnicza

205 000 zł32 m² 6 466,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do skorzystania z oferty dwupokojowego mieszkania z pięknym widokiem na zielone dzielnice Dąbrowy Górniczej. Szczegóły oferty: mieszkanie znajduje się przy ul. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

182 000 zł41 m² 4 396,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dla Ciebie! Jeśli szukasz. mieszkania po remoncie w spokojnej okolicy, osiedla z pełną infrastrukturą dużej ilości zielonych terenów Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spisaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, urządzone w wysokim standardzie. Miejsce parkingowe w hali garażowej. Komórka lokatorska. Kaucja 3000zl 2400 wynajem plus opłaty około 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Aleje,Dąbrowa Górnicza

329 000 zł48 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie przy ul. Cypriana Norwida 27 na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum miasta. W gratisie wizualizacja urządzenia mieszkania! Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

215 000 zł40 m² 5 415,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Kopernika, i piętro, 2 pokoje z balkonem, 38,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Blok 4 piętrowy po termomodernizacji. Ekspozycja Zachodnia. Dobrze doświetlone. 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

399 894 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji Nowy Reden - wyjątkowym projekcie, który harmonijnie nawiązuje do poprzemysłowego charakteru Dąbrowy Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

356 900 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

336 168 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

368 354 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

336 168 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

356 900 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

368 354 zł44 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna oferta w dobrej cenie! Oferujemy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Gołonóg. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dąbrowa Górnicza 1000 - lecia 2 pokooje do wejścia Idealna oferta dla osób, która pragną zamieszkać od zaraz! Obiektem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej , w pobliżu uczelni wsb. Lokal ma powierzchnię 56 mkw i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i osobno wc. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

395 000 zł55 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 55,30 m2 z przynależną piwnicą 4,90 m2. Mieszkanie z oknami pcv skierowanymi na wschodnią i zachodnią stronę świata. Całe mieszkanie po remoncie ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Młodych Hutników,Dąbrowa Górnicza

199 900 zł44 m² 4 595,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje po remoncie! Kameralne, zadbane osiedle zadzwoń: współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, zyskujesz kompleksową obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy Al. Kościuszki. Idealna oferta inwestycyjna pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

362 000 zł54 m² 6 696,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! agencyjnej! Szukasz jasnego i przestronnego mieszkania? Zależy Ci na aby mieszkanie było świeżo po remoncie generalnym? Jeśli tak, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

283 500 zł51 m² 5 515,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agent prowadzący : Adrian Pawlisz tel.: Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Gołonóg przy ulicy Krasickiego 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

199 900 zł41 m² 4 828,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dla Ciebie Jeśli szukasz. mieszkania po remoncie w spokojnej okolicy, osiedla z pełną infrastrukturą duzej ilości zielonych terenów Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 390 zł24 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy 3 maja 33 *powierzchnia 24 m2 *I piętro *ogrzewanie centralne *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij