dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Centrum,Dąbrowa Górnicza

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w niskim bloku na os Reden. Mieszkanie składa się z niezależnych 2 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

240 000 zł57 m² 4 192,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz jasnego i przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Cenisz sobie prywatność? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacj przygotowane do remontu! Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Mydlice, usytuowane na na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Funkcjonalny układ pomieszczeń dwa niezależne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do wejścia z atrakcyjnym układem pomieszczeń. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,5 mkw. Nieruchomość znajduje się w Dąbrowie Górniczej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Reden,Dąbrowa Górnicza

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 4 piętrze w wysokim bloku. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Blok ocieplony z dwiema windami. Mieszkanie jest zadbane, czyste, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

175 000 zł36 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta godna uwagi! Mieszkanie zlokalizowane w idealnej lokalizacji,znajduje się na 1 pietrze w bloku 4 piętrowym. Okna pcv. Możliwość aranżacji wnętrza według własnej koncepcji. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Klient ostatnie wolne mieszkanie W willi miejskiej Z miejscem parkingowym W cenie przy zbiorniku pogoria III W dąbrowie górniczej! Chcesz mieszkać w zielonej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie z dwoma pokojami o pow. 51,03 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Dąbrowy Górniczej. Klatka schodowa zadbana i czysta, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

159 000 zł50 m² 3 192,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,80 m2 na parterze w czteropiętrowym bloku w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

2 000 zł41 m² 48,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 stycznia 2023. Proponujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden. Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy ofertę sprzedaży mieszkania w bloku 4 pietrowym na 3 pietrze. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi,kuchni wc i przedpokoju.Atutem mieszkania jest balkon. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Granicznej. Prowizja dla biura nieruchomości po stronie Właściciela! Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji, w centrum Dąbrowy Górniczej. Bez prowizji - bezpośrednio od właścicielki. Praktycznie wszędzie możesz dostać się na piechotę w kilka lub max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cupiała

Dąbrowa Górnicza,śląskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wejścia obok Pogorii III i Parku Zielona Na sprzedaż mieszkanie z dwoma pokojami o pow. 42,7 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

169 000 zł50 m² 3 393,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 700 zł39 m² 43,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Dąbrowy Górniczej ulica Kościuszki. Oferta tylko u nas w biurze. Cenicie sobie lokalizację, jest ona dla Was priorytetem? To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grynia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone, przestronne i komfortowe mieszkanie Z klimatyzacją, bardzo dobrze zlokalizowane. Mieszkanie ma 51 m2 , spełnia oczekiwania wymagających Klientów. Bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Centrum,Dąbrowa Górnicza

253 000 zł51 m² 4 951,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na Osiedlu Struga. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku, wybudowanym na początku lat 90-tych. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Mydlice,. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 50 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

2 400 zł56 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia apartament w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Łęknice przy ulicy Parkowej. Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńców

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

300 300 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedania mieszkania zlokalizowane na osiedlu " Wiśniowe Sady". Oferowane nieruchomości tworzą kompleks 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażami* oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

347 200 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w Dzielnicy Gołonóg ul. Piłsudskiego. Umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie umeblowane. Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

249 000 zł72 m² 3 459,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy na parterze, w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie jest o pow. 71,97 mkw w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w super lokalizacji, w centrum Dąbrowy Górniczej. Bez prowizji - bezpośrednio od właścicielki. Praktycznie wszędzie możesz dostać się na piechotę w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Górników Redenu. Brak prowizji dla biura nieruchomości! Mieszkanie o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Górników Redenu. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone jest na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia apartament o pow. 70 mkw o bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Ząbkowice. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grynia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie, przestrzenne z otwartą kuchnią. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

325 000 zł50 m² 6 461,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Dąbrowa Górnicza Gołonóg - ul. III Powstania Śl. - po kapitalnym remoncie , od zaraz. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 50,3 mkw , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

285 000 zł50 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3/4 Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Morcinka. Idealna dla Ciebie ale również pod inwestycję. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 49,50 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Cieszkowskiego! Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Wrześni

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Dąbrowa Górnicza Gołonóg - do remontu / własnej aranżacji , od zaraz. Idealne dla Ciebie ale również pod inwestycję. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grynia

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

223 000 zł34 m² 6 558,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie które znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Grynia (dawna Dąbskiego) (mydlice), 9 piętro. Mieszkanie ma 34 m2 i jest bardzo funkcjonalne. Składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Dąbrowy Górniczej. Usytuowane jest na 6 piętrze dzięki czemu możemy podziwiać panoramę miasta. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po remoncie- usytuowane w Centrum Dąbrowy Górniczej w pobliżu pkz i centrum handlowego. Mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

296 900 zł39 m² 7 671,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Mieszkanie w super lokalizacji! Znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej. Co wyróżnia to mieszkanie? -doskonała lokalizacja! -wygodny i praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

165 000 zł43 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ustawne rozkładowe mieszkanie typu M3 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach, o powierzchni użytkowej 42,90 m2 położone na 3-cim piętrze.