dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pogoria Park w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł51,09 m² 5 245,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem + strych | 2 pokoje | Gołonóg | balkon | 51 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym budynku przy ul. Krasińskiego w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł48 m² 5 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej w Dąbrowie Górniczej. Lokal składa się z dwóch pokoi, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 000 zł45,61 m² 4 801,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Królowej Jadwigi tylko U nas do sprzedania: przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 45,61 m2 zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Przestronny salon z ekspozycją wschodnią gwarantuje przyjemne poranne.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,20 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! prominentna lokalizacja! bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu jezior pogoria! 2 niezlaeżne pokoje! okna Z widokimem na zieleń! stan deweloperski - nowe wylewki, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Tylko u Nas *** dostępne od lipca! super lokalizacja! - najem okazjonalny - Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 54 m2 w Dąbrowie Górniczej - przy ul. Topolowa Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,70 m² 5 760,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Hugona Kołłątaja, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,48 m² 5 419,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Piłsudskiego, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,80 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2 pokoje! piękny widok na panoramę kompleksu jezior pogoria! niski czynsz! ocieplony budynek! zacieniony parking pod blokiem! atrakcyjny układ pomieszczeń! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka na rynku! gotowa inwestycja! korzystna stopa zwrotu! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po kapitalnym remoncie! częściowo umeblowane I wyposażone! nowiutka, piękna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 Pokoje z Balkonem | Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Północny tgqphd|[] Szukasz gotowego mieszkania, które łączy przestrzeń, niskie koszty utrzymania i świetną lokalizację? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

139 000 zł42 m² 3 270,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa G. Tylko U nas *** 2 pokoje *** *** do własnej aranżacji *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Zwycięstwa w dzielnicy Ząbkowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Reden,Dąbrowa Górnicza

402 549 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł47 m² 8 551,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - Dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Kasprzaka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , gustownie urządzone i w pełni wyposażone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł38 m² 6 657,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od ręki *** 2 pokoje *** 1 piętro tylko U nas *** posiadamy klucze *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

374 900 zł55 m² 6 756,17 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pr zytulne, słoneczne 2 pokoje z dodatkowym biurem/spiżarnią - Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, które jest ciepłe, ciche i oferuje dodatkową przestrzeń do pracy lub przechowywania? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Reden,Dąbrowa Górnicza

274 900 zł44 m² 6 202,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - poczuj się jak w domu! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i wyjątkowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Reden, przy ul. 11-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! ul. Kołłątaja 16, dąbrowa Górnicza - Metraż: 38 m - Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka z wanną + piwnica - Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m położone w Dąbrowie Górniczej przy ul. Ludowej. Lokal mieszkalny znajduje się na 10. piętrze. Mieszkanie idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Reden,Dąbrowa Górnicza

398 000 zł49 m² 8 105,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** oferta na wyłączność **** Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Dąbrowa Górnicza, reden, ul. Kopernika Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowane, ze sprzętem agd. Proponujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku, który znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Centrum,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** świetna lokalizacja *** ~ mieszkanie do własnej aranżacji ~ Dąbrowa Górnicza- centrum ul. Kościuszki 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni około 3 2 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

298 000 zł50 m² 5 995,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza, dzielnica Łęknice ulica Topolowa. Mieszkanie o powierzchni 49,70m2 , składa się z: duży pokój z balkonem pokój mały widna kuchnia przedpokój łazienka wc Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: powierzchnia: 38 m Piętro: 2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu z potencjałem aranżacyjnym - Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imielińskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

269 000 zł51 m² 5 265,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem - Dąbrowa Górnicza, gołonóg Oferujemy mieszkanie położone w świetnej lokalizacji , na spokojnym i zielonym osiedlu Gołonóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od ręki *** 2 pokoje *** tylko U nas *** posiadamy klucze *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spisaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Umów dogodny termin oględzin! mieszkanie wolne od 1 kwietnia! tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w nowym apartamentowcu w Dąbrowie Górniczej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

179 000 zł35 m² 5 059,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Wyspiańskiego tylko U nas do sprzedania: przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 35,38m2 zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Reden,Dąbrowa Górnicza

319 000 zł50 m² 6 431,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

189 000 zł48 m² 3 953,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna oferta na rynku nieruchomości w Dąbrowie Górniczej! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Wyspiańskiego w dzielnicy Reden - idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedajemy nasze mieszkanie w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach. Mieszkaliśmy tu jako para i to było miejsce, w którym naprawdę dobrze się żyło. Największy atut? Nigdy nie mieliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m , położone w Dąbrowie Górniczej Reden, przy ul. 1 maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim, zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

954 175 zł107 m² 7 887,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Kameralny budynek z nowoczesną architekturą w Dąbrowie Górniczej Mieszkanie 4 pokojowe Powierzchnia: 106,85 m | IV piętro | taras I balkon Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy 3 maja 33. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij