dowolna

Mieszkania Dąbrowa Górnicza Centrum

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

144 300 zł33,57 m² 4 298,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w samym sercu miasta, w klimatycznym budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł66 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na II piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal do odświeżenia. Umeblowanie na życzenie klienta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na I piętrze w oficynie kamienicy. Lokal do kapitalnego remontu. Możliwość odliczenia części remontu od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł76,60 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 000 zł39,94 m² 5 483,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Wyszyńskiego w Dąbrowie Górniczej. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,15 m² 7 447,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! M3 niski blok 1 piętro centrum dąbrowa górnicza ul. Królowej jadwigi* Pierwsze oględziny mieszkania możliwe w dniu 25 kwietnia 2026r. Umów spotkanie telefonicznie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym w samym centrum Dąbrowy Górniczej (ul. Paryska). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł42,31 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! dostępne od zaraz! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Dąbrowy Górniczej - przy ul. Cieplaka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Dąbrowy Górniczej na ul Żeromskiego Mieszkanie o powierzchni ok 45m2 na 1 piętrze piętrowej kamienicy. Duża kawalerka, osobna widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,65 m² 5 734,84 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Stefana Okrzei, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł32,20 m² 6 055,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z Potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki Szukasz mieszkania w samym sercu Dąbrowy Górniczej, które urządzisz według własnej wizji? A może szukasz pewnej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

164 900 zł53,18 m² 3 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkania położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. 1. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,18m2 i składa się z 2 pokoje (układ przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44,02 m² 6 247,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | 44 m2 | Po generalnym remoncie Mieszkanie Lokal jest po generalnym remoncie, w ramach którego wykonano min.: - wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,60 m² 5 381,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze - klucze W biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Dąbrowie Górniczej, po przeprowadzonym remoncie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,60 m² 5 381,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze klucze W biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Dąbrowie Górniczej, po przeprowadzonym remoncie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł37,80 m² 5 288,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,80 m z dużym balkonem | Dąbrowa Górnicza Centrum ul. Dąbrowskiego Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,80 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,18 m² 3 365,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,18m2 i składa się z 2 pokoje (układ przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł103,10 m² 2 908,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkania położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. Nieruchomość składa się z dwóch lokali mieszkalnych, zlokalizowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł47 m² 5 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, w środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne i zadbane mieszkanie, w pełni urządzone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Podwyższony standard. Umeblowane. PO remoncie. Blisko wsb. Oferujemy do wynajęcia piękną kawalerkę, po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Podwyższony standard. PO remoncie. Niski czynsz. Oferujemy do sprzedaży piękną kawalerkę, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł73 m² 4 917,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, która zasługuje na szczególną uwagę nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę ofertową, ale przede wszystkim rzadko spotykany układ czterech niezależnych pokoi oraz lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,60 m² 5 679,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Sobieskiego, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji, odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy gotowe do zamieszkania, atrakcyjne mieszkanie dostępne od zaraz! Ten komfortowy, 2-pokojowy lokal o powierzchni 53 m usytuowany jest na 5. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m w Centrum Dąbrowy Górniczej w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko wsb. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Dąbrowa Górnicza przy ulicy Aleja Tadeusza Kościuszki. Sprzyjająca komunikacja, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł63 m² 6 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Dąbrowy Górniczej! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72 m , usytuowane na parterze eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem po remoncie i kompletnie wyposażone o powierzchni 63,5 m2 na piątym piętrze w zadbanym bloku w centrum Dąbrowy Górniczej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł48 m² 5 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej w Dąbrowie Górniczej. Lokal składa się z dwóch pokoi, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł45,61 m² 4 801,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Królowej Jadwigi tylko U nas do sprzedania: przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 45,61 m2 zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,70 m² 5 760,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Hugona Kołłątaja, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon z balkonem, - pokój/sypialnia nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł141 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, przestronny penthouse zlokalizowany w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Cieplaka! Ta luksusowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 141,58.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 190 zł17 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, położona w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. 3 maja -nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 17 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowane, ze sprzętem agd. Proponujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku, który znajduje się w samym.