dowolna

Mieszkania Dąbrowa Górnicza ul. Norwida

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

98 000 zł30 m² 3 266 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę kasia ************************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden, ul. Norwida media - C.O. woda - bojler elektryczny, gaz z butli, czynsz 260zł mieszkanie - 30 m2, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

148 000 zł60 m² 2 466 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kontakt kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden przy ulicy Norwida mieszkanie - ok.60m2, 3 ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobne, duży balkon STAN TECHNICZNY - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

96 000 zł36 m² 2 637 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

******************** kontakt kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden, ul. Norwida mieszkanie - ok 36,4m2, 2 ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka, piwnica. Nad mieszkaniem strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Dąbrowa Górnicza,śląskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. ok.39 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni w aneksie otwartej na pokój, łazienka razem z wc.~Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Dąbrowa Górnicza,śląskie

144 000 zł38 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł49 m² 2 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie z balkonikiem na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedania kawalerka, mieszkanie po remonicie, wymienione okna, podloga z paneli, łazienka wykafelkowana z prysznicem, kuchnia w zabodowie na wymiar, mieszkanie słoneczne dobrze ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

154 000 zł48 m² 3 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis:Przedmiotem oferty jest mieszkanie 47 m kw, wysoki parter w bloku 3 piętrowym. Drzwi antywłamaniowe. Na ścianach gładzie, w pokojach i w przedpokoju na podłodze panele,.