dowolna

Mieszkania w centrum Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

96 000 zł42 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania przytulne mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie o pow. 42 mkw, składa się z jednego dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Dąbrowa Górnicza

112 000 zł43 m² 2 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dąbrowie górniczej - centrum - ul. Królowej jadwigi! - super lokalizacja- 2 pokoje lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Królowej Jadwigi rozkład mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od listopada 2017 r. Proponujemy do wynajęcia 2 pokojowe umeblowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, centrum. Mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze. Lokal o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

347 000 zł83 m² 4 158,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! polecam na sprzedaż: zadbane 3-pokojowe mieszkanie O funkcjonalnym układzie pomieszczeń Z balkonem na drugim piętrze blisko centrum. Z pięknymi zachodami. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

100 000 zł33 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż! przytulne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum dąbrowy górniczej zadzwoń! zobacz! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Dąbrowa Górnicza

172 000 zł64 m² 2 700,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! polecam na sprzedaż! funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem blisko centrum W dąbrowie górniczej zadzwoń! zobacz! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

161 000 zł50 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- dąbrowa Górnicza Centrum ul. Dąbrowskiego układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

99 500 zł26 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Z umeblowaniem polecam! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, reden, ul. Wojska Polskiego. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, basen, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń W centrum dąbrowy górniczej zadzwoń!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

166 900 zł64 m² 2 607,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam! na sprzedaż! funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń do wprowadzenia z ładnym widokiem! zadzwoń! zobacz! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

260 000 zł76 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż! ładne 4-pokojowe mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń W centrum dąbrowy górniczej zadzwoń!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Dąbrowa Górnicza

185 000 zł60 m² 3 061,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia - dąbrowa górnicza - gołonóg Do wynajęcia dwa pokoje w niskim bloku na 3 piętrze o powierzchni 38 m2 położone w Dąbrowie Górniczej osiedle Gołonóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Traugutta

Centrum,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł100 m² 3 486,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż! funkcjonalne mieszkanie O wysokim standardzie W centrum dąbrowy górniczej zadzwoń! zobacz! atrakcyjna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

174 000 zł62 m² 2 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Z dużym balkonem W atrakcyjnej części dąbrowy górniczej W pobliżu pogorii lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ul. Topolowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- dąbrowa Górnicza Centrum ul. Kościuszki układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

223 000 zł78 m² 2 858,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż: ładne, dwustronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przerobione Z 4-pokojowego do wprowadzenia na mydlicach W dąbrowie górniczej zadzwoń! zobacz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieplaka

Centrum,Dąbrowa Górnicza

125 000 zł46 m² 2 688,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! super lokalizacja! proponujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem niski blok dąbrowa górnicza, centrum, ul. Cieplaka! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Cieplaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

107 000 zł33 m² 3 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania! 2 pokoje, niski blok dąbrowa górnicza, centrum, ul. Kościuszki cena do negocjacji! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Kościuszki rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

249 000 zł108 m² 2 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli interesuje cię mieszkanie W kamiennicy to mam dla ciebie super ofertę W rewelacyjnej lokalizacji! polecam! dwustronne 4-5 -pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieplaka

Centrum,Dąbrowa Górnicza

137 000 zł38 m² 3 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! super lokalizacja! 2 pokoje, balkon, niski blok! dąbrowa górnicza, centrum, ul. Cieplaka! zadzwoń, zobacz! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Cieplaka rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stara

Centrum,Dąbrowa Górnicza

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super atrakcyjne mieszkanie W dąbrowie górniczej - centrum - ul. Stara! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Stara

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Centrum,Dąbrowa Górnicza

269 000 zł70 m² 3 864,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu Z balkonem W rewelacyjnej lokalizacji dąbrowy górniczej blisko centrum zadzwoń! zobacz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Storczyków

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

450 000 zł126 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super atrakcyjne mieszkanie W dąbrowie górniczej - gołonóg! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Storczyków rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Centrum,Dąbrowa Górnicza

160 000 zł50 m² 3 168,32 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W dąbrowie górniczej - centrum! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Chopina/łukasińskiego rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

175 000 zł69 m² 2 539,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! polecam na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem, kuchnią, łazienką, osobną toaletą do własnej aranżacji W centrum dąbrowy górniczej zadzwoń! zobacz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieplaka

Centrum,Dąbrowa Górnicza

325 000 zł80 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dąbrowa górnicza, centrum, ul. Cieplaka nowe bloki - stan deweloperski Dąbrowa Górnicza, cieplaka, mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż, stan deweloperski. Na sprzedaż komfortowe, nowe, 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

202 000 zł52 m² 3 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! rewelacyjna lokalizacja wszędzie masz blisko! nie zastanawiaj się! polecam: dwustronne, zadbane po kapitalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie w centrum dąbrowy górniczej zadzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pola

Centrum,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł113 m² 3 530,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy do sprzedaży dwa mieszkania o powierzchni 113m2 w nowoczesnym bez czynszowym apartamentowcu w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na parterze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pola

Centrum,Dąbrowa Górnicza

389 000 zł103 m² 3 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanieo powierzchni 103m2 w nowoczesnym bez czynszowym apartamentowcu w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na parterze- klaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 pażdziernika 2017 r. Proponujemy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w centrum Dąbrowie Górniczej, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, oddzielnie kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

169 900 zł52 m² 3 299,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie Proponujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku, w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Reden. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

164 000 zł63 m² 2 603,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania na Manhattanie - 63 mkw. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki i wc oraz przedpokoju. Dodatkowo zagospodarowany przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Centrum,Dąbrowa Górnicza

480 000 zł116 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia nowe budownictwo 2010r Polecam do sprzedaży mieszkanie- dąbrowa Górnicza Centrum ul. Traugutta Blok na osiedlu zamykanym W cenie garaż znajdujący się w budynku układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 czerwca 2018 r. Proponujemy do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej, ul. Kościuszki. Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od sierpnia 2018 r. Polecamy do wynajęcia ładne mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej, w wysokim bloku przy ul. Kościuszki, mieszczące się na 10 piętrze. Mieszkanie o pow. 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

179 000 zł53 m² 3 353,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz - ładnego, 3 pokojowego mieszkania W dąbrowie górniczej, to ta oferta jest właśnie dla ciebie! Na sprzedaż bardzo ustawne a zarazem słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Okazja! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny 2 pokojowy, znajdujący się na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Posiada odrębną własność o powierzchni użytkowej 49 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

118 000 zł42 m² 2 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw. Cena 118 tyś zł. DO negocjacji! Lokal znajduje się w ocieplonym budynku na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

102 000 zł47 m² 2 170 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku, składa się z 2 niezależnych pokoi, widnej i przestronnej kuchni (w kwadracie), przedpokoju i łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

142 500 zł51 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dąbrowa górnicza - 2 pokoje W niskim bloku Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,40 m 2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na Os.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij