dowolna

Mieszkania w centrum Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

133 000 zł48 m² 2 770 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Do sprzedania jest mieszkanie o pow. 48 m2 składające się z 2 widnych i ustawnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc razem, położone w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

130 000 zł49 m² 2 653 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow.48,30m2 składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest po remoncie , wymienione okna, na ścianach są gładzie, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

137 000 zł49 m² 2 795 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

167 000 zł63 m² 2 650,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, M4, 63 m. kw , 3 pokoje z kuchnią w Dąbrowie Górniczej, ul. Piłsudskiego 32, pokój dzienny (największy) z jednym oknem balkonowym, widok okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie W bloku, łazienka po kapitalnym remoncie ,nowe co ,2 piwnice ,garaż,widok na las , od razu do zamieszkania .CENA DO NEGOCJACJI. Centrum ząbkowic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

219 000 zł72 m² 3 041 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow.71,30 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni połączonej z 4 pokojem, łazienki i oddzielnego wc oraz 2 przedpokoi i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Znakomita, jedyna taka lokalizacja W centrum miasta! bezpośrednio!do natychmiastowej sprzedaży bardzo ładne, komfortowo wyposazone mieszkanie na ulicy Dąbrowskiego, na drugim piętrze w bloku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Dąbrowa Górnicza

Centrum,Dąbrowa Górnicza

92 000 zł24 m² 3 833 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 24 m2 składającego się z 1 dużego pokoju, kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona cała instalacja wodna- elektryczna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

169 000 zł55 m² 3 072 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie! cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie o pow.55 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki razem z wc. Mieszkanie jest po remoncie , na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wojska Polskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

89 900 zł27 m² 3 379,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. W okolicy znajduje się park z wodnym światem oraz kręgielnią. Bardzo szybki dojazd do głównej przelotowej drogi nr 49 oraz ustytuowanego tam sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

205 000 zł65 m² 3 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 65 m2 składającego się z 3 niezależnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

143 000 zł48 m² 2 979 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.48 m2 składające się z 2 dużych ustawnych pokoi, widnej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest po remoncie, wymieniona instalacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

152 000 zł58 m² 2 620 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.58 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest do częściowego odnowienia na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

120 000 zł38 m² 3 157 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nieaktualna. Do sprzedania mieszkanie o pow.38 m2 składające się z 2 niezależnych widnych pokoi, osobnej ciemnej kuchni, łazienki z wc razem. Mieszkanie jest do odświeżenia , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

129 000 zł54 m² 2 388 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow. 54 m2 składające się z 1 dużego pokoju z opcją podziału na dwa mniejsze, łazienki i wc razem, osobnej dużej widnej kuchni oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

800 zł29 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jest mieszkanie o powierzchni 29m2 składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc położone w Dąbrowie Górniczej Centrum przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

139 000 zł52 m² 2 673 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Do sprzedania mieszkanie o pow.52m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni połączonej z pokojem, łazienki i wc widnej z oknem razem. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

155 000 zł38 m² 4 078 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Do sprzedania mieszkanie super komfortowe po kapitalnym remoncie z balkonem o pow.38 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni otwartej, łazienki i wc razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

161 000 zł49 m² 3 285 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wstrzymane. Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 49m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem przejściowej z pokoju, łazienki razem z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

140 000 zł51 m² 2 745 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.50 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest do remontu na podłogach w pokojach są wykładziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

145 000 zł45 m² 3 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wstrzymane. Do sprzedania mieszkanie o pow. 44,60 m2 z balkonem, składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokojem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

102 000 zł36 m² 2 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,60 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni w aneksie oddzielnej, łazienki razem z wc. Mieszkanie jest do odświeżenia, w pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

185 000 zł61 m² 3 017 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę kasia lokalizacja - Dąbrowa Górnicza , centrum w pobliżu Uczelni wsb. Mieszkanie na parterze w bloku 4-o piętrowym. Mieszkanie - ok.61m2, 3 niezależnie, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

900 zł29 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

105 000 zł36 m² 2 916 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow. ok. 36 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni , łazienki razem z wc oraz przedpokojem i balkonem. Mieszkanie jest do częściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kontakt kasia ****** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Centrum, ul. Dąbrowskiego, piętro 7 mieszkanie -3 niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój oraz balkon, piwnica, komórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

118 000 zł36 m² 3 277 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja - Dąbrowa Górnicza - Centrum; media - ogrzewanie bez liczników, , woda - junkers nowy(2010), czynsz 300zł mieszkanie - przedpokój, 2 pokoje, ślepa kuchnia, łazienka z wc. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

191 000 zł61 m² 3 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

93 000 zł29 m² 3 174 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt ******** kasia ********************* lokalizacja -dąbrowa Górnicza Centrum przy parku Hallera. Mieszkanie - ok.30m2 na 6 piętrze w bloku z 3 windami I całodobową ochroną, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Centrum,Dąbrowa Górnicza

98 000 zł34 m² 2 882 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Orzeszkowej media - gaz, woda ciepła ogrzewana piecem gazowym dwu - funkcyjnym, ogrzewanie miejskie gazowe, czynsz 120 mieszkanie - 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

185 000 zł60 m² 3 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

***************** kontakt kasia*********************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Augustynika media - gaz miejski, woda ciepła z miasta, prąd, ogrzewanie C.O. miejskie, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

1 300 zł69 m² 18,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, dabrowa Górnicza, przestronne, atrakcyjna lokalizacja Wynajmę przestronne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej / Mydlice/ul. Legionów Polskich /bez pośredników. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena za wynajem mieszkania wynosi 1.000 zl. + media. Mieszkanie usytuowane jest na spokojnym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie jest w pelni umeblowane i wyposazone we wszystkie urzadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

134 000 zł50 m² 2 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odnowienia w centrum, dobra lokalizacja,niski czynsz 200zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

119 000 zł36 m² 3 305 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w centrum Dąbrowy Górniczej mieszkanie o pow. 40m2, pokój 25m2, kuchnia 9m2, łazienka 6m2, ogrzewanie piec kaflowy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

750 zł62 m² 12,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie w kamienicy na parterze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, ogrzewanie - piece typu koza, centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

130 000 zł38 m² 3 421 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 38 m2 składające się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpokojem. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Reden,Dąbrowa Górnicza

118 000 zł35 m² 3 371 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.35m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, osobnej kuchni z przejściem do małego pokoju, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

159 000 zł64 m² 2 484 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.64 m2 składające się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc osobno. Mieszkanie jest do remontu na podłogach w pokojach jest parkiet, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij