dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

163 000 zł63 m² 2 587 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

****************** kontakt kasia*********************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, aleje Józefa Piłsudskiego, gołonóg media - gaz dla budynku, C.O. miejskie, woda ciepła -miejska, prąd, czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł47 m² 2 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow. 47 m2 składającego się z 2 niezależnych widnych i ustawnych pokoi, dużej widnej kuchni w kwadracie, łazienki razem z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Strzemieszyce Wielkie

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

190 000 zł73 m² 2 602 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 73 m2 składające się z 4 niezależnych pokoi, dużego balkonu, widnej oddzielnej kuchni, łazienki i wc osobno oraz przedpokoju, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

183 000 zł63 m² 2 904 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 63 m2 składające się z 3 niezależnych widnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc oddzielnie oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

175 000 zł62 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, łęknice, ul. Topolowa media - gaz, woda ciepła miejska, ogrzewanie miejskie, czynsz 550 mieszkanie - 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc osobno, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

83 000 zł33 m² 2 515 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow. 32,2 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz i wymaga odnowienia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wojska Polskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

84 000 zł30 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

**************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza,ul.Wojska Polskiego MIESZKANIE - ok 30m2, 1 pokojowe, kuchnia, łazienka z wc, wanna.Czynsz 250zł. Media - C,O miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

150 000 zł54 m² 2 777 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kontakt kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, , ul. Krasińskiego mieszkanie - 54m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc kabina. Media - Ogrzewanie miejskie, woda miejska, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

158 000 zł62 m² 2 536 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

***********kontakt kasia*********** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie - 62,3M2 w niskim bloku, składa się z 3 pokoi, kuchnia, łazienka osobno z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Storczyków

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

465 000 zł156 m² 2 990,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie trzypoziomowe w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miast oraz do trasy szybkiego ruchu, w pobliżu place zabaw boisko, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

65 000 zł35 m² 1 857 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow.35m2 składające się z 1 dużego pokoju, osobnej dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

98 000 zł37 m² 2 648 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,50m2 z balkonem składającego się z 1 dużego pokoju z opcją wydzielenia na dwa widne pokoje, łazienki i wc oddzielnie, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Reden,Dąbrowa Górnicza

98 000 zł30 m² 3 234 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

******************** kontakt kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden, ul.Korczaka MIESZKANIE - ok 30,3m2, 1 pokojowe, kuchnia, łazienka, piwnica. Mieszkanie środkowe ,słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł44 m² 2 272 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na ulicy Aleja Zwycięstwa, mieszkanie jest o powierzchni 44m2 składającego się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

103 000 zł44 m² 2 340 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow. 43,27m2 składającego się z 2 niezależnych dużych jasnych pokoi, oddzielnej dużej jasnej kuchni oraz łazienki i wc razem z oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

218 200 zł63 m² 3 463 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,10 m2 składające się z 3 niezależnych widnych pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki i osobnego wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł44 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 43,60 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do odswiezenia. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

85 000 zł44 m² 1 931 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 43,60 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do odświeżenia lub wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49,60 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc oddzielnie oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

132 000 zł39 m² 3 384 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 39 m2 składającego się z balkonu, 2 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

83 000 zł35 m² 2 351 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! okazja! okazja! okazja! **********************kontakt kasia******************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ząbkowice,Aleja Zwycięstwa media - C.O. - miejskie, woda ciepła - z miasta, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

135 000 zł49 m² 2 755 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 48,40 m2 składającego się z 2 niezależnych widnych pokoi obecnie jest wydzielony 3 pokój widny z oknem jako sypialnia, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł37 m² 2 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

89 000 zł30 m² 2 966 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 30 m2 składające się z 1 dużego pokoju, dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem oraz przedpokoju. Mieszkanie do remontu, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

118 000 zł38 m² 3 105 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Królowej Jadwigi, mieszkanie jest o powierzchni 38m2 składającego się z 2 niezależnych pokoi, kuchni przejściowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

199 000 zł84 m² 2 369,05 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości od Centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie mieści się na 6. pietrze w piętnastopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

178 000 zł74 m² 2 405 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt ****************** kasia*******************! cena do negocjacji! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich; media - woda ciepła z sieci, gaz - miejskie, ogrzewanie - miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

198 000 zł80 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kontakt ****************** kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich media - woda miejska, gaz - miejskie, ogrzewanie - miejskie, czynsz 630zł mieszkanie -ok.70 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

205 000 zł60 m² 3 394 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

**********oferta na wyłączność***********kasia **** **************************************************************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza przy ulicy Augustynika Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

123 000 zł38 m² 3 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

************kontakt kasia*********** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie - 38,3M2 w niskim bloku, składa się z 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Reden,Dąbrowa Górnicza

96 000 zł36 m² 2 637 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

******************** kontakt kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden, ul. Norwida mieszkanie - ok 36,4m2, 2 ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka, piwnica. Nad mieszkaniem strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

101 000 zł37 m² 2 707 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kontakt *** kasia*** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ul. Morcinka media - C.O., woda, gaz - miejskie, MIESZKANIE - 37,30m2, 1 pokój, kuchnia w zabudowie, łazienka osobno z WC, dwa przedpokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

174 999 zł55 m² 3 181 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza przy ulicy Augustynika Mieszkanie na 1-tym piętrze w bloku 4-o piętrowym. Mieszkanie - o powierz.55m2, 2 ustawne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł37 m² 2 702 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

104 000 zł37 m² 2 810 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

165 000 zł61 m² 2 704 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kontakt *** kasia*** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza osiedle Mydlice; media - woda ciepła miejska, ogrzewane miejskie, gaz mieszkanie - 3 niezależne, widne pokoje, duża kuchnia w kwadracie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

87 000 zł34 m² 2 558 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wstrzymana do odwołania! Do sprzedania mieszkanie o pow. ok. 34m2 składające się z 2 pokoi, kuchni oddzielnej w aneksie, łazienki razem z wc oraz przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

155 000 zł64 m² 2 421 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 63 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, łazienki i wc osobno, kuchni oddzielnej widnej. Mieszkanie jest zlokalizowane na 8 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

100 000 zł37 m² 2 702 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

135 000 zł49 m² 2 755 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

167 000 zł84 m² 1 988 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Łukasińskiego media - gaz, woda ciepła z miasta, ogrzewanie miejskie, czynsz 1100 mieszkanie - 4 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.