dowolna

Mieszkania z prawem własności Dąbrowa Górnicza - Lista ofert

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

310 000 zł62,23 m² 4 981,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej. Stan prawny: pełna własność z kw Dostępne od zaraz. Prowizja biura do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł64,13 m² 6 065,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bema w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Stary Gołonóg. Mieszkanie słoneczne, ciepłe w zimę i dobrze izolujące w lato. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,40 m² 7 789,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Topolowej , w dzielnicy Łęknice. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta to połączenie komfortu, przestrzeni i świetnego układu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,80 m² 5 314,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł122,25 m² 6 862,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle, dwupoziomowy apartament z tarasem! | Dąbrowa Górnicza ul. Grabocińska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Cieszkowskiego, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Dąbrowa Górnicza przy ulicy Aleja Tadeusza Kościuszki. Sprzyjająca komunikacja, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł43,33 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 kawalerki w 1 mieszkaniu | gotowiec inwestycyjny | centrum | po remoncie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,33 m , zlokalizowane w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51,50 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej. Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

780 000 zł72,50 m² 10 758,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna (nowa Dąbrowa) Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza - Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

275 000 zł44,70 m² 6 152,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 2 piętrze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Reden w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł63 m² 6 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Dąbrowy Górniczej! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72 m , usytuowane na parterze eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł75,70 m² 6 459,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Dąbrowskiego, dzielnica Mydlice. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,64 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i zadbane mieszkanie, po odświeżeniu, 1-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,90 m² 7 224,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m , położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. III Powstania Śląskiego - 48m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. III Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice Aleja Zwycięstwa - 2 pokoje / 45m2 Prezentujemy Państwu 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach - Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

464 985 zł67,60 m² 6 878,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Dąbrowy Górniczej - dzielnicy Mydlice.

Szczegóły ogłoszenia

269 999 zł30,30 m² 8 910,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Gotowa kawalerka po generalnym remoncie - pełne wyposażenie, reden Dąbrowa Górnicza, reden - ul. Korczaka Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Morcinka, dzielnica Gołonóg. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł51,09 m² 5 245,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem + strych | 2 pokoje | Gołonóg | balkon | 51 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36,19 m² 5 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 26. Kawalerka położona jest na parterze w 3-piętrowym bloku po termomodernizacji. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł45,61 m² 4 801,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Królowej Jadwigi tylko U nas do sprzedania: przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 45,61 m2 zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,20 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! prominentna lokalizacja! bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu jezior pogoria! 2 niezlaeżne pokoje! okna Z widokimem na zieleń! stan deweloperski - nowe wylewki, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,70 m² 5 760,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Hugona Kołłątaja, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł64,39 m² 5 899,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Bema, w dzielnicy Gołonóg. Układ funkcjonalny: - salon (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł71,20 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,48 m² 5 419,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Piłsudskiego, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł44,60 m² 5 986,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44.6m , położone w zielonej okolicy miasta Dąbrowa Górnicza.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon z balkonem, - pokój/sypialnia nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,80 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2 pokoje! piękny widok na panoramę kompleksu jezior pogoria! niski czynsz! ocieplony budynek! zacieniony parking pod blokiem! atrakcyjny układ pomieszczeń! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Ludowa - 65m2 / 3 pokoje + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m2. Mieszkanie położone w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 549 zł46,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 290 000 zł141 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, przestronny penthouse zlokalizowany w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Cieplaka! Ta luksusowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 141,58.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka na rynku! gotowa inwestycja! korzystna stopa zwrotu! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po kapitalnym remoncie! częściowo umeblowane I wyposażone! nowiutka, piękna kuchnia.