dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Dąbrowa Górnicza - Lista ofert

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

88 000 zł36 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia mieszkania 26m2 plus około 15 metrów korytarz zamknięty ( w tym momencie przedpokój ). Mieszkanie wyremontowane , meble w kuchni pod zabudowę, kuchnia elektryczna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

500 zł45 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane, dobra lokalizacja. Czynsz 250 zł +media. Wynajmę na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

85 000 zł44 m² 1 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, 44 m kw, dwa pokoje, łazienka, kuchnia połączona z jednym z pokoi, w spokojnej okolicy, blisko lasu. Budynek ocieplony, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe + kuchnia + łazienka + piwnica + strych, w starej części Gołonoga. Okolica cicha, spokojna - idealna dla małżeństw z małymi dziećmi. Place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

x

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 51m,dwa niezależne pokoje,widna duża kuchnia bardzo ustawna,łazienka z wc.W pokojach na podłodze połozone nowe panele dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

132 000 zł60 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

!oferta wstrzymana!mam do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice. Ma ono powierzchnię 60 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, łazienki razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

142 000 zł37 m² 3 837,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na Redenie. Mieszkanie mieści się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Składa się z dwóch nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

86 000 zł43 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Pilnie!sprzedam!mieszkanie stan bardzo dobry wyremontowane w całości,przed oknami zaadoptowany ogródek,na oknach żaluzje antywłamaniowe,wewnątrz rolety okienne , domofon.CENA DO NEGOCIACJI!BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

osobno wc,osobno lazienka,spizarka,zabudowana klatka schodowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek ocieplony,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Reden,Dąbrowa Górnicza

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na Redenie. Mieszkanie mieści się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Składa się z dwóch nie zależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 w centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 47,10 składa się zdwóch pokoi ,kuchni ,łażienki z wc dodatkowo zadaptowany korytarz do mieszkania 6m2.Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Wynajmę mieszkanie w Centrum Dąbrowy Górniczej. Bardzo dobra lokalizacja. Przystanek autobusowy(3min), park, biblioteka miejska, ch Pogoria - w pobliżu. Mimo, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie .sklep,przeczkole przystanek autobusowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie bardzo ciepłe, w ocieplonym budynku. Dostęp do budynku domofon. W pokojach na podłodze parkiet. Duży przedpokój z zabudowanymi szafami między innymi typu indeco oraz zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Centrum,Dąbrowa Górnicza

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek ocieplony,gladzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch dużych i jednego mniejszego pokoju, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju. Na podłodze płytki ceramiczne i panele. Całość po niedawnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Storczyków

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

381 500 zł109 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 109 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i ubikacja osobno, taras, balkon, duży przedpokój. Działka przydomowa z drzewami owocowym. Przyjemna, słoneczna, zaciszna, otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do dwu pokojowego mieszkania (50m2) idealnego dla pary z dziećmi. Znajduje się na pierwszym piętrze dwu piętrowego domu z domofonem. Z okien widoczny plac zabaw, dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

ładne Mieszkanie , jednka jeszcze nie umeblowane ( Jest Kuchnia łazienka na Gotowa ) "dla młodej Pary i Studentów" zniżka za Wynajem jak również Pomoc w Przeprowadzce I Umeblowaniu ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej. Lokal czysty, ładny, zadbany, do zamieszkania bez nakładów finansowych. Bardzo dobra lokalizacja - przystanki mpk, mpt, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reden,Dąbrowa Górnicza

108 000 zł35 m² 3 085,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie do odnowienia; możliwość wydzielenia dwóch pokoi i ewentualnego przerobienia kuchni na aneks kuchenny połączony z pokojem; możliwość zagospodarowania części korytarza za.