Mieszkanie, ul. Ludowa
Ludowa, Mydlice, Dąbrowa Górnicza, śląskie
- 239 000 zł
- 35 m²
- 6 828,57 zł/m²
Joanna Newvision
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ludowa
Ludowa, Mydlice, Dąbrowa Górnicza, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ludowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
239 000 zł 35 m² 6 828,57 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/8
1
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/8Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 239 000 zł (6 828,57 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 35 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/8, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Czynsz: 580 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: NEW VISION, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 34990764
Opis nieruchomości
Nowa, atrakcyjna oferta na sprzedaż mieszkania w Dąbrowie Górniczej!
Prezentujemy komfortowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego na osiedlu Mydlice przy ulicy Ludowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania lokalu.
Przestrzeń o powierzchni 35 m² została starannie wykończona i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. (...)
515 716...
515 716 530