Mieszkanie, ul. Powstania Śląskiego

Powstania Śląskiego, Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 359 000 zł
  • 44,90 m²
  • 7 995,55 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Powstania Śląskiego

Powstania Śląskiego, Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

359 000 zł

44,90 m²

7 995,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Powstania Śląskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

359 000 zł 44,90 m² 7 995,55 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (7 995,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Gołonóg, przy ul. 3 Powstania Śląskiego.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku po termomodernizacji. Nad mieszkaniem znajduje się dodatkowo strych, co zapewnia lepszą izolację i większy komfort niż w standardowym ostatnim piętrze .
Mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze doświetlone dzięki dwustronnemu układowi. (...)

Agent

Wiktor

506 965...

506 965 282

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości