Mieszkanie, ul. Jadwigi
Jadwigi, Dąbrowa Górnicza, śląskie
- 299 000 zł
- 43,33 m²
- 6 900,53 zł/m²
Alicja Pawłowska...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jadwigi
Jadwigi, Dąbrowa Górnicza, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jadwigi
Zaktualizowane: 20 maja 2026
299 000 zł 43,33 m² 6 900,53 zł/m²
parter/3
2
-
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (6 900,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 43,33 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Twój Własny Dom Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 703479
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jadwigi, Dąbrowa Górnicza, śląskie
Opis nieruchomości
GOTOWIEC INWESTYCYJNY | CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ | PO GENERALNYM REMONCIE
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 43,33 m² , położona w samym centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Królowej Jadwigi 21
Mieszkanie zostało funkcjonalnie podzielone na 2 niezależne kawalerki , które już zarabiają na siebie i stanowią świetną opcję dla inwestora szukającego stabilnego dochodu pasywnego. (...)
733 700...
733 700 561