Apartament, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 890 000 zł
  • 99,77 m²
  • 8 920,52 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Kwapień

Skontaktuj się

Apartament, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

890 000 zł

99,77 m²

8 920,52 zł/m²

Apartament, ul. Przemysłowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

890 000 zł 99,77 m² 8 920,52 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (8 920,52 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej)
  • Dostępne: luty 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 99,77 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DWUPOZIOMOWY APARTAMENT Z TARASEM GOTOWY DO ODBIORU

Komfort i Lokalizacja w Dąbrowie Górniczej
Inwestycja przy ul. Przemysłowej to idealne połączenie spokoju zielonej okolicy z doskonałym skomunikowaniem.

Lokalizacja i Dojazd
- Szybki dojazd do kluczowych tras (ul. Katowicka, S1) umożliwia swobodne podróżowanie do Katowic, Sosnowca i innych miast regionu. (...)

Agent

Łukasz Kwapień

502 273...

502 273 543

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Kwapień

502 273...

502 273 543

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Kwapień

Zostaw telefon, oddzwonimy