cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa Górnicza Tucznawa-Bugaj-Sikorka
13 ogłoszeń
Od najnowszych
13 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza
639 000 zł83 m² 7 708,08 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Hallerczyków
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
146 300 zł897 m² 163,10 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Hallerczyków
699 000 zł101 m² 6 919,42 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Hallerczyków
610 000 zł83 m² 7 358,26 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Hallerczyków
599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Hallerczyków
639 000 zł101 m² 6 325,48 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Idzikowskiego
Tucznawa,Dąbrowa Górnicza
140 000 zł930 m² 151 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Idzikowskiego
Tucznawa,Dąbrowa Górnicza
132 000 zł880 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Idzikowskiego
Tucznawa,Dąbrowa Górnicza
125 000 zł835 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Hallerczyków
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
299 000 zł845 m² 354 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna uzbrojona, Sikorka
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
1 725 000 zł8 836 m² 195,22 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Hallerczyków
550 000 zł128 m² 4 293 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Hallerczyków
550 000 zł128 m² 4 293 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Hallerczyków
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
130 000 zł1 123 m² 115,76 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Hallerczyków
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
110 000 zł800 m² 137,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Hallerczyków
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
137 000 zł1 188 m² 115,32 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Dąbrowa Górnicza, Tucznawa-Bugaj-Sikorka
Włącz powiadomienia