dowolna

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - Oferty wynajmu nieruchomości

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz. Umeblowane, ze sprzętem agd. Proponujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku, który znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mickiewicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

3 200 zł103 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego mieszkania o powierzchni 102,6 m , zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Mickiewicza 28. To propozycja dla wymagającego klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł44 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje | 44 m2 | Po generalnym remoncie. Mieszkanie Lokal jest po generalnym remoncie, w ramach którego wykonano min.: - wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia utwardzona działkę o powierzchni ok. do 5.000 m2 (lub jej część) z mediami. Do zaoferowania mamy ok. 5 ha terenów inwestycyjnych w Dąbrowie Górniczej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

36 000 zł1 440 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala produkcyjna o powierzchni 1440m 2 Specyfikacja techniczna: -wysokość 6m, -posadzka betonowa, -2 bramy z poziomu 0, - 1 brama rampa stała - 5 suwnic o udźwigu 5t - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dąbrowa Górnicza

Gołonóg Wschodni,Dąbrowa Górnicza

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowo-produkcyjna 300m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama (wys. 3,6m, szer. 5,6m), -wymiary hali 12,6 x 23,8m, -posadzka betonowa, -wysokość 4,2m, -doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

3 200 zł103 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dąbrowa Górnicza,śląskie

185 500 zł13 640 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie realną przewagę konkurencyjną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spisaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Umów dogodny termin oględzin! mieszkanie wolne od 1 kwietnia! tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w nowym apartamentowcu w Dąbrowie Górniczej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 850 zł49 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje z dużą kuchnią - Armii Krajowej, wysoki parter Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 / 3 pokoje przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

22,92 zł/m²24 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Biurowy 24 m do Wynajęcia Dąbrowa Górnicza, ul. Łączna 39 | Media 200 zł | Dostęp 24/7 | Parking Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24 m , położony w funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy 3 maja 33. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Dąbrowa Górnicza

Gołonóg Wschodni,Dąbrowa Górnicza

32 000 zł1 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : powierzchnia hali magazynowo produkcyjnej 1622m2 specyfikacja techniczna: -wymiary hali 18m x 88m -posadzka betonowa niepylna -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Reden,Dąbrowa Górnicza

1 050 zł45 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ul. Mickiewicza. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajajęcia mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł27 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, atrakcyjna oferta najmu w Dąbrowie Górniczej! Umowa najmu okazjonalnego. Przedstawiamy przytulne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Reden, które z pewnością spełni oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wyanjęcia: hala magazynowa o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: -2 doki -wymiary hali 28x35,7 -magazyn wyposażony w regały -wysokość hali 9m -posadzka niepylna -hala dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umowa najmu okazjonalnego. Oferujemy na wynajem komfortowe, jednopokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden. Usytuowane na parterze niskiego bloku, o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Dąbrowa Górnicza

Aleje,Dąbrowa Górnicza

3 200 zł103 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego mieszkania o powierzchni 102,6 m , zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Mickiewicza 28. To propozycja dla w ymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Dąbrowa Górnicza

Reden,Dąbrowa Górnicza

24 000 zł6 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajęcia utwardzona działkę o powierzchni ok. do 6.000 m2 (lub jej część) z mediami. Do zaoferowania mamy ok. 5 ha terenów inwestycyjnych w Dąbrowie Górniczej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Reden,Dąbrowa Górnicza

185 570 zł13 645 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dąbrowa Górnicza

Rudy,Dąbrowa Górnicza

28 900 zł900 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Nieruchomość idealna pod działalność usługową lub biurową o powierzchni ok. 900 m2.: - poziom 0 - 280 m2., wysokość 3,2 m - poziom 1 - 305 m2., wysokość do 6 m - poziom 2 - 90 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

84 000 zł3 500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz hala w Dąbrowie Górniczej, bardzo dobrze skomunikowana z siecią drogową. Najbliższą drogę główną stanowi dk S1 (trasa E73) - około 2 km. Dogodny dojazd do autostrad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Dąbrowa Górnicza

Rudy,Dąbrowa Górnicza

32,11 zł/m²900 m² 28 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gołonóg | Piwnica | Dobrze Skomunikowane | Jasne | Zielone tereny Do wynajęcia jasne mieszkanie o powierzchni 48 m w dzielnicy Golonóg. Lokal znajduje się na 2. piętrze z 3 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie idealne dla pracowników , zlokalizowane przy ul. III Powstania Śląskiego w Dąbrowie Górniczej. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Okrzei. Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie ma następujące parametry: 51 mkw -dwa niezależne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Robotniczej 33D w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość Powierzchnia 34 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł27 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 300 zł50 m² 26,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Dąbrowskiego. Lokal usytuowany na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 500 zł47 m² 32,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa, atrakcyjna oferta dostępna od marca 2026 roku! Zapraszamy do wynajęcia komfortowego mieszkania w sercu Dąbrowy Górniczej, w spokojnej i zielonej dzielnicy Gołonóg, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak