dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

240 000 zł77 m² 3 126,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy dwupokojowe mieszkanie o pow. 76,77 m2 położone w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach , przeznaczone do remontu, położone na parterze budynku przy ul Chemicznej. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górzysta

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

245 000 zł980 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 980 m , położonej w cichej i zielonej części Dąbrowy Górniczej, przy ul. Górzystej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

191 000 zł1 060 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży działkę o pow. ok. 10,6 a, położoną w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice, w willowej dzielnicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wyciągnięcie ręki - przestronne i komfortowe warunki do wynajęcia! Działka pełna możliwości, położona w spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej - Ząbkowice. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zacisze

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

206 000 zł2 578 m² 79,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta. Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2578 mkw. Wymiary około 21 x 100 m. Działka położona jest w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj komfort i wygodę w sercu zielonej dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej! Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do osób ceniących doskonałą lokalizację i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

849 000 zł170 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta zarezerwowana. Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży wygodny, zadbany dom, o pow. ok. 170 m kw., wraz z jednostanowiskowym garażem, położony na 10 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górzysta

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

245 000 zł980 m² 250 zł/m²

 

 

 

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

990 000 zł324 m² 3 050,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

- oferta na wyłączność - obiekt produkcyjno - magazynowy - dąbrowa górnicza - ząbkowice - Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 324,5m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice. Spółdzielnia "koksik". Sprzedaż bez pośredników   . | mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 44 m Dąbrowa Górnicza, ząbkowice. Spółdzielnia Mieszkaniowa "koksik". Sprzedaż bez pośredników (tel. Mieszkanie własnościowe Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

620 000 zł166 m² 3 723,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Dom, który od lat łączył pokolenia, dziś czeka na kolejnych właścicieli - takich, którzy docenią jego przestrzeń, spokój i bliskość Pogorii. __dom, który tworzy historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Młodych Hutników,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł49 m² 4 259,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nieruchomość zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej - Bielowizna przy Alei Zwycięstwa. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy oraz lokale usługowe. Bardzo dobra komunikacja z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

290 000 zł44 m² 6 605,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku na 2.piętrze, w Ząbkowicach w Dąbrowie Górniczej, przy Al. Zwycięstwa Mieszkanie jest o pow. 43,90mkw, jest zadbane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

650 000 zł165 m² 3 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom o pow. ok. 165 m kw. plus piwnica i niski strych, położony w Ząbkowicach, dzielnicy Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

190 000 zł43 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

126 800 zł42 m² 2 997,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Ząbkowice. 2 pokoje 3/3 piętro Budynek po termomodernizacji 42,3 m2 + komórka, która znajduje się na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

1 049 900 zł280 m² 3 749,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:746 m²

Wyjątkowy dom dwurodzinny z ogrodem oraz wiata parkingową i garażem do zamieszkania | Dąbrowa Górnicza ulica Piastowska 7 (ząbkowice) zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

4 800 zł140 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. Wolne od 1 marca 2025r Do wynajęcia dwupoziomowy apartament zlokalizwany w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, ok. 400m od dworca pkp. Mieszkanie urządzone w kolonialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

300 000 zł2 900 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze działki w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ząbkowice. Działki o numerach ewidencyjnych 2124/1 i 2123/1 ,w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

609 999 zł112 m² 5 446,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które powstają w kameralnej, zielonej części Dąbrowy Górniczej. To miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

139 000 zł28 m² 5 019,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,69 m2, które mieści się na drugim piętrze przy ul. Chemicznej w Dąbrowie Górniczej. Lokal składa się z: - pokój. - kuchnia. - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia komfortowe, eleganckie dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w spokojnej części Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice. Spokojna okolica z bliskością do terenów zielonych i rekreacyjnych. Tutaj znajdziesz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy przy ul. Chemicznej 3C w dzielnicy Ząbkowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

227 999 zł44 m² 5 241,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Ząbkowice) o powierzchni 43,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaskółcza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

500 000 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach, przy ul. Jaskółczej. Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

25 zł/m²48 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokale biurowe zlokalizowane w biurowcu w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Ząbkowice. Dostępny lokal na parterze - o powierzchni 48 mkw (cena najmu 25 zł netto/mkw), na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

184 900 zł43 m² 4 290,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje na kameralnym, zadbanym osiedlu zadzwoń: współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, zyskujesz kompleksową obsługę i wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, dzielnicy Ząbkowice, przy ul. Al. Zwycięstwa W pobliżu nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chemiczna

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Do sprzedania 2-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 56m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, ząbkowicach. Dom idealny dla pary lub rodziny z dziećmi z wielkim ogrodem 775m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej wraz z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Do sprzedania 2-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 50m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, ząbkowicach. Dom idealny dla pary lub rodziny z dziećmi z wielkim ogrodem 775m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

319 000 zł230 m² 1 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż budynek do remontu o charakterze mieszkaniowym położony w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice. Budynek o powierzchni ok. 230m2 stojący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Armii Krajowej

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 z dużym Tarasem zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej-ulica Armii Krajowej centrum handlowe dzielnicy. Lokal zlokalizowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Armii Krajowej

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

40 zł/m²24 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej-ulica Armii Krajowej centrum handlowe dzielnicy. Lokal zlokalizowany w budynku w pełni komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

169 000 zł42 m² 3 985,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania, ale zależy Ci na osobnym salonie i sypialni? Wolisz mieć łazienkę i wc osobno? Zależy Ci na szybkim dostępie do drogi ekspresowej, żeby móc sprawnie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij