dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Dąbrowa Górnicza

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzemieszyce Małe

Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 150 m²

! okazja! **********************kontakt kasia******************** lokalizacja -dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Małe dom - 150m2 4 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc, dwa przedpokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

231 000 zł48 m² 4 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Kontakt *** kasia ******** lokalizacja Dąbrowa Górnicza, okolice Centrum dom -48m2, 2 przechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnicia 1,20m wysokości, poddasze nieużytkowe - ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:601 m²

Osoba prowadząca ofertę kasia ************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza W Ząbkowicach dom - ok 100m2,z lat 70-tych, do zamieszkania 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój, 2 tarasy, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ujejsce

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

370 000 zł92 m² 4 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Lokalizacja - Dąbrowie Górniczej - Trzebiesławice. Dom - ok.92m2, zbudowany w latach 50-tych rozbudowany w 2009r, wolnostojący, parterowy z poddaszem do wykończenia, ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dziewiąty

Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

395 000 zł65 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:858 m²

Do sprzedania jest dom w Dąbrowie Górniczej niedaleko jeziora Pogoria w dzielnicy domków jednorodzinnych na Dziewiątym, o powierzchni 65mkw, położony na działce o wymiarach 34m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dziewiąty

Dziewiąty,Dąbrowa Górnicza

395 000 zł65 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:858 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:601 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach przy ulicy Tetmajera. Dom o powierzchni ok 100m2,z lat 70-tych, zbudowany z cegły i pustaka, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Małe

Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza

277 000 zł85 m² 3 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferujemy do sprzedaży przytulny domek w Strzemieszycach Małych o powierzchni 85m2 na działce o powierzchni 685m2. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Relaksowa

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

335 000 zł248 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej - Sikorka, o łącznej powierzchni 248m2. Dom z lat 80 tych (rozbudowany w 2007r), zbudowany z pustaka, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:601 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom luksusowy wykonany z najwyższej jakości materiałów kreamzyt cegła). ogrzewany systemem legallet Na parterze gabinet z wyjściem na taras , salon z pięknym widokiem i wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tworzeń

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:254 m²

Witam. Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 48 m2 {z możliwością rozbudowy}, na działce o powierzchni 254 m2, parterowy, niepodpiwniczony z budynkiem gospodarczym na węgiel, drewno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

560 000 zł180 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania dom piętrowy, ocieplony,otynkowany, piętro dobudowane w 2000r. Posiada ogrzewanie węglowe (parter) i gazowe (piętro). Częściowo podpiwniczony. Parter domu przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowiecka

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowa niższa cena! Budynek mieszkalny - jednorodzinny/ dwu rodzinny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej typu biuro, gabinet ,zakład usługowy. Zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Wielkie

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

560 000 zł207 m² 2 705,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania od zaraz dom wolnostojący na działce zbliżonej do kwadratu o powierzchni 1900 m2 w Dąbrowie Górniczej-Strzemieszyce Wielkie. Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzemieszycka

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek nadający się dla dwóch rodzin. Niedawno ocieplony i otynkowany. Właściciel posiada pełną własnośc nieruchomości. Do zamieszkania od razu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sikorka

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

370 000 zł188 m² 1 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Witam! Mam do sprzedania dom jednorodzinny w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Sikorka. Dom ma pow. ok. 188 m2 na działce o pow. 904 m2. Fundamenty domu są z lat 60-tych, jednak budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oświecenia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W spokojnej zielonej dzielnicy dąbrowy górniczej,blisko szkoły,sklepy,poczta,komunikacja miejska,basen,las,zalewy pogoria.W DOMU ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY REMONT.NOWE OKNA PCV ZEWN. Brąz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzemieszycka

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamień mieszkanie na własny dom z garażem i pięknym ogrodem. Do sprzedania dom dwurodzinny + 2 garaże , piwnica i pomieszczenia gospodarcze. Górna kondygnacja po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starościńska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

kontakt: andrzej Janicki   Możliwa sprzedaż z umeblowaniem i infrastrukturą: internet bezprzewodowy, telefony, fax, xero, 2 odrębne tunery satelitarne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęknice

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

1 005 000 zł300 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Budynek wybudowany w latach 1988-1990.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek