Serce 0 Ulubione

Domy Dąbrowa Górnicza Osiedle Trzydziesty

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 60 m2 zlokalizowany w dzielnicy Trzydziesty w Dąbrowie Górniczej. Dom z lat 30-tych XX wieku wielokrotnie przebudowywany i remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferta nowa Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Trzydziesty. Dom usytuowany jest nadziałce o powierzchni 487 m2. Ma 240 m2 powierzchni użytkowej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

680 000 zł240 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

430 000 zł245 m² 1 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:607 m²

Umowa na wyłączność! kontakt ************* ************ lokalizacja Dąbrowa Górnicza- trzydziesty, blisko Jeziora Pogoria III; działka - 607m2 w kształcie kwadratu, z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

470 000 zł270 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowa niższa cena!oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270mkw, gdzie powierzchni mieszkalnej jest 120mkw, położony na kwadratowej działce o powierzchni 604 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

470 000 zł270 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270mkw, gdzie powierzchni mieszkalnej jest 120mkw, położony na kwadratowej działce o powierzchni 604 mkw w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

470 000 zł270 m² 1 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

2 000 000 zł340 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu położonego w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Trzydziesty.Budynek o pow. całkowitej 498m.kw. (pow. użytkowa ok.340m.kw), parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

2 000 000 zł340 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

589 000 zł200 m² 2 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

Umowa na wyłączność kontakt kasia ************************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, trzydziesty dom - Budynek jednopiętrowy, w całości podpiwniczony. Powierzchnia około 200m2. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

**************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) dom/dziłaka - 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

520 000 zł300 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

550 000 zł300 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł300 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) o powierzchni użytkowej 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2. Dom 2 - piętrowy, może być dwurodzinny, na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Dąbrowa Górnicza, Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Trzydziesty

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij