Działka budowlana, ul. Kuźnica Błędowska

Kuźnica Błędowska, Błędów, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 154 000 zł
  • 900 m²
  • 171,11 zł/m²

Zdjęcie

Tadeusz Konstanc...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Kuźnica Błędowska

Kuźnica Błędowska, Błędów, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

154 000 zł

900 m²

171,11 zł/m²

Działka budowlana, ul. Kuźnica Błędowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

154 000 zł 900 m² 171,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 154 000 zł (171,11 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 900 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 20m; teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEXUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NEX-GS-5908

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko u Nas, oferta na wyłączność.

Na Błędowie, w przystępnej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę z wydanym Pozwoleniem na Budowę. Kupujący nie traci sił i czasu (około roku) na załatwianie dokumentów prowadzących do rozpoczęcia budowy. Wystarczy przeniesienie decyzji na nowego właściciela i można rozpocząć wznoszenie wymarzonego domu.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 45,5x20 metrów, a jej powierzchnia wynosi 900 mkw. (...)

Agent

Tadeusz Konstanciuk

535 777...

535 777 395

535 777 395

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tadeusz Konstanciuk

535 777...

535 777 395

535 777 395

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tadeusz Konstanciuk

Zostaw telefon, oddzwonimy