dowolna

Działki Dąbrowa Górnicza Błędów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

159 000 zł1 206 m² 131,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Parcela w Planie Ogólnym przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 206 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 004 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 16x54x24x53 metry i powierzchni 1004 mkw. Średnia szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 900 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 25,50x38,70 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

159 000 zł1 189 m² 133,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1200 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 31,70x38,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł963 m² 142,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 963 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 24,80x38,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł949 m² 152,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 949 mkw. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 937 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Zagórze. Numer działki to 440. 2937 m 2 co daje szerokie możliwości wykorzystania. Główne atuty działki: malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 488 m² 164,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super okazja! Działka na którą Urząd Miasta wydał w grudniu 2025 roku Warunki Zabudowy. Na Błędowie w dobrej cenie , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł941 m² 106,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Polecam gorąco wspaniałe miejsce na działkę rekreacyjną, dom całoroczny lub pod Agroturystykę. Parcele usytuowane na lekkim wzniesieniu, z zapierającym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 278 m² 30,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kuźnica Błędowska. Numeracja działek to 438 (pow. 1638 m 2 )i 439 (pow.3649 m 2 ). Łączna powierzchnia składa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 883 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na Błędowie, w dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z powierzchnią gospodarczą. Parcela w kształcie trapezu, o wymiarach: 72x37 metrów i łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 200 m² 140,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Błędów, w rejonie ul. Zagórcze. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł747 m² 176,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 747 mkw. Działka w kształcie prostokąta, leżąca bezpośrednio przy ulicy, o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 123 m² 220,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Uwaga! Super okazja! W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka jest już uzbrojona w wodę, prąd i ma wydane pozwolenie na budowę. Nie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 190 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 9x 224 metrów i powierzchni 2190 mkw. Parcela leży.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł692 m² 135,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W okazyjnej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1187 mkw. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach: 2 8 x 45 metr ów. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł945 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 945 mkw. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 17x60 metrów. Dostępne media: kanalizacja, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

179 800 zł8 535 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dogodnej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę na Błędowie. Parcela może ze względu na swoje piękne położenie być wykorzystana jako działka rekreacyjna lub do innych celów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł2 750 m² 40,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę w kształcie prostokąta, o wymiarach: 14x196 metrów i powierzchni 2750 mkw. Parcela leży bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

135 250 zł1 082 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Tax Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży parceli w malowniczej dzielnicy Błędów.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 120 m² 139,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1120 mkw. Parcela w kształcie prostokąta, o wymiarach: 32x35 metry, leży w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 437 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 41x35 metrów i powierzchni 1437 mkw. Parcela leży przy bocznej ulicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł894 m² 134,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 49x18 metrów i powierzchni 894 mkw. Uwaga! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł15 268 m² 49,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m , do negocjacji! Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł857 m² 232,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Działka Z pełnym uzbrojeniem W media. UL. Górki. Proponujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

307 515 zł4 731 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej 4731m2 - idealna jako lokata kapitału w rozwijającej się części Gminy Błędów. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 138 m² 19,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Tylko u nas! W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie- łazy Błędowskie. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł935 m² 155,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 935 mkw. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł868 m² 130,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 24x36 metra, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł805 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 36x22 metry, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 969 m² 151,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 7 działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Błędów, w rejonie ul. Zagórcze. Najważniejsze informacje: liczba działek: 7.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam gorąco wspaniałe miejsce na działkę rekreacyjną lub pod Agroturystykę. Parcele usytuowane na lekkim wzniesieniu, z zapierającym dech w piersi wspaniałym widokiem: wielokilometrowa.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł712 m² 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 20x35,3 metra, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 520 m² 128,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1520 mkw. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 60x25 metrów, posiadająca.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł874 m² 137,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 38 x 23 metrów i powierzchni 8 7 4 mkw. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górnicza

Błędów,Dąbrowa Górnicza

145 000 zł1 211 m² 119,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt trapezu prostokątnego o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łazy Błędowskie

Łazy,Dąbrowa Górnicza

95 000 zł601 m² 158,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealne miejsce dla Ciebie. Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ul. Łazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górki

Błędów,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł6 937 m² 28,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej cenie. Działka budowlana nr 1525 posiada warunki zabudowy wydane bezterminowo. Oferta sprzedaży jest prywatna i dotyczy dwóch działek nr 1525.