dowolna

Działki Dąbrowa Górnicza Błędów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

76 800 zł1 280 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1280 m2, w kształcie prostokąta, szer - 28m. Media - Prąd w ulicy, gaz w ulicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zagórcze

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 442 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osoba prowadząca ofertę: jarosław Birlet tel. Przedmiotem naszej oferty jest działka położona w malowniczej i bardzo zielonej dzielnicy Dąbrowy- górniczej - Błędowie. Media znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 442 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2 lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1442m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 443 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2 lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1443m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł998 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2 lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 998m2, zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 637 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2. Lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1637m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 555 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2 lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1555m2 zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 986 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***************** kontakt kasia***************** W cenie możliwość wykorzystania gotowego projektu domu o powierzchni 150m2. Lokalizacja - Dąbrowa Górnicza Błędów. Działka - 1986m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Niegowonicka

Błędów,Dąbrowa Górnicza

110 000 zł2 961 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam tanio działkę budowlaną z warunkami zabudowy dla dwóch domów jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej - Błędowie, położoną przy ul. Niegowonicka, zagórcze, w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 443 m² 68 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł998 m² 99 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 555 m² 63 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 986 m² 49 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 637 m² 60 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł998 m² 99 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 637 m² 60 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 986 m² 49 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 443 m² 68 zł/m²

 

 

 

Błędów,Dąbrowa Górnicza

99 000 zł1 555 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagórcze

Błędów,Dąbrowa Górnicza

135 000 zł1 509 m² 89,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania dwie działki budowlane W cichej I spokojnej dzielnicy dąbrowy gór-błędowie 1509M2 I 1613M2 po 90 zł/m2 kontakt tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Błędów

Błędów,Dąbrowa Górnicza

85 000 zł850 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kuźnica Błędowska

Błędów,Dąbrowa Górnicza

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam. Oferuję do sprzedaży piękną działkę rolno - budowlaną w piekniej cichej i uroczej okolicy. Cena oraz wielkość działki mogą nieznacznie się zmienić zgodnie z życzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kuźnica Błędowska

Błędów,Dąbrowa Górnicza

116 000 zł4 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Kuźnica Błędowska

Błędów,Dąbrowa Górnicza

45 000 zł1 378 m² 32,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna położona w Dąbrowie Górniczej -błędów.Działka graniczy z województwem małopolskim .Położona jest niedaleko lasu i w pobliżu Pustyni.