dowolna

Mieszkania Dąbrowa Górnicza Mydlice

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

478 000 zł71 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie walizek? Ta oferta na Mydlicach Południowych (ul. Legionów Polskich 139) jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,30 m² 7 806,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 2-piętrowym, kameralnym bloku. Mieszkanie z bardzo praktycznym rozkładem - kuchnia z meblami wykonanymi na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91,04 m² 6 041,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie, po remoncie, w dobrej lokalizacji Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie, zaprojektowane w nowoczesnym stylu w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna oferta na sprzedaż mieszkania w Dąbrowie Górniczej! Prezentujemy komfortowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego na osiedlu Mydlice przy ulicy Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Ludowej 19 w Dąbrowie Górniczej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub singla która.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38,30 m² 4 960,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Mydlice, przy ul. Mireckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł62,30 m² 7 608,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem! Mydlice | Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł75,70 m² 6 459,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Dąbrowskiego, dzielnica Mydlice. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza - Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 64 m Dąbrowa Górnicza, mydlice, ul. Legionów Polskich. Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Dąbrowa Górnicza, mydlice | ul. Ludowa 19/33b Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w Dąbrowa Górnicza przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 61 m | Balkon | 1 piętro | Mydlice - ul. Legionów Polskich Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Ludowa - 65m2 / 3 pokoje + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m2. Mieszkanie położone w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,06 m² 5 972,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Legionów Polskich, w dzielnicy Mydlice. Budynek po termomodernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,30 m² 5 472,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone przy ul. Legionów Polskich 141 w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Ludowa Mieszkanie położone na parterze - brak balkonu - miejskie ogrzewanie - 1 pokój + salon z aneksem kuchennym - do remontu - stan mieszkania nada.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz przestronnego M4 w dogodnej lokalizacji, w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż M4,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,40 m² 8 053,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania, ale zależy Ci na wydzielonej sypialni? Koniecznością jest dla Ciebie duży balkon? A winda jest również niewątpliwym atutem? Mam coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej. Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49,42 m² 5 645,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o powierzchni 49,42 m (faktyczna powierzchnia po podłodze wynosi ok. 55 m ), zlokalizowane w samym sercu Dąbrowy Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

464 985 zł67,60 m² 6 878,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Dąbrowy Górniczej - dzielnicy Mydlice.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,40 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i wyjątkowo zadbane, przytulne mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta to połączenie komfortu, przestrzeni i świetnego układu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł71,20 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne i niezwykle komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Mydlice Północne,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Żeromskiego 3 w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomości: powierzchnia 20 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. Komórka lokatorska. Lokalizacja: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

456 000 zł72 m² 6 359,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 71,2 m . Posiada trzy pokoje, oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę. Wnętrza są jasne, z funkcjonalnym układem. Lokal znajduje się na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

459 000 zł64 m² 7 216,98 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność zapraszam do kontaktu *brak podatku pcc 2% - w przypadku nabycia pierwszej nieruchomości jeżeli kupujący spełnia ustawowe warunki zwolnienia podatek przy zakupie wyniesie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajajęcia mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grynia

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Wirgiliusza Grynia w dzielnicy Mydlice w Dąbrowie Górniczej. Podstawowe informacje: powierzchnia 33 m - funkcjonalny rozkład; 2 pokoje - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

243 399 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje w Centrum! Nowa inwestycja! | Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

247 428 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

243 952 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

325 006 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje w Centrum! Nowa inwestycja! | Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza