dowolna

Mieszkania w bloku Dąbrowa Górnicza - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Ludowa

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Dąbrowa Górnicza, mydlice | ul. Ludowa 19/33b Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w Dąbrowa Górnicza przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, posiada duży potencjał aranżacyjny. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł38,30 m² 7 728,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! wyłączność, oferta tylko W biurze filar. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,80 m² 5 648,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m położone w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Gołonóg, przy ul. III Powstania Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł76,60 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

469 000 zł75,72 m² 6 193,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DG ul. Augustynika tylko U nas *** 4 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Augustynika. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł48,40 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m z komórką lokatorską w cenie, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1980 r. po termomodernizacji przy ul. Aleja Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,40 m² 7 247,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, komfortowe M3 po remoncie | 49,1 m | 9 piętro | gotowe do zamieszkania Dąbrowa Górnicza reden ul kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł57 m² 8 385,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Biuro sprzedaży zaprasza bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Wyjątkowe narożne 3 pokoje. Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z praktycznym układem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza - Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 800 zł47,80 m² 6 271,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umów się na prezentację! Oferta dostępna tylko u nas! Posiadamy klucze! Na sprzedaż mieszkanie - Dąbrowa Górnicza, ul. Tysiąclecia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne i zadbane mieszkanie, w pełni urządzone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

459 000 zł70,29 m² 6 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! tylko U nas, posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,29 m2 po generalnym remoncie położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

275 000 zł44,70 m² 6 152,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 2 piętrze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Reden w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36,19 m² 5 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 26. Kawalerka położona jest na parterze w 3-piętrowym bloku po termomodernizacji. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,40 m² 8 053,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania, ale zależy Ci na wydzielonej sypialni? Koniecznością jest dla Ciebie duży balkon? A winda jest również niewątpliwym atutem? Mam coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Tworzeń,Dąbrowa Górnicza

455 000 zł87 m² 5 229,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowy, przestronny dwupoziomowy apartament z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Swobodnej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87m2 (użytkowa 77,5m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym w samym centrum Dąbrowy Górniczej (ul. Paryska). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Szkolnej 2. Kameralny, niski budynek tylko 30 lokali, z windą, co zapewnia ciszę i większy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Podwyższony standard. PO remoncie. Niski czynsz. Oferujemy do sprzedaży piękną kawalerkę, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko wsb. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,40 m² 4 518,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie do remontu oraz urządzenia według własnego gustu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł51,09 m² 5 245,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem + strych | 2 pokoje | Gołonóg | balkon | 51 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,2 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. III Powstania Śląskiego - 48m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. III Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na parterze w bloku przy Alei Zwycięstwa 95 w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, nie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,66 m² 5 357,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Marcina Kasprzaka - 46m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł45,61 m² 4 801,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum - Dąbrowa Górnicza na ul. Królowej Jadwigi tylko U nas do sprzedania: przestronne mieszkanie z centralnym ogrzewaniem miejskim o powierzchni całkowitej 45,61 m2 zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy gotowe do zamieszkania, atrakcyjne mieszkanie dostępne od zaraz! Ten komfortowy, 2-pokojowy lokal o powierzchni 53 m usytuowany jest na 5. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 61 m | Balkon | 1 piętro | Mydlice - ul. Legionów Polskich Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49 m² 6 528,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kasprzaka, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji, odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| dąbrowa Górnicza dzielnica Reden, 1 maj a. Najlepsza lokalizacja pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy na prezentację! Polecamy słoneczne, przestronne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30,15 m² 7 263,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30,15 m w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Tysiąclecia z oddzielną kuchnią- idealna dla studenta, dla pary na start, lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia