dowolna

Mieszkania w centrum Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

998 000 zł119,20 m² 8 372,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa cena - oferta ograniczona czasowo Apartament na sprzedaż Nowa Dąbrowa / ul. Graniczna, dąbrowa Górnicza Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 119,2 m , zlokalizowany na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna oferta na rynku nieruchomości w Dąbrowie Górniczej! Przedstawiamy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Reden przy ul. Adamieckiego. To przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 mieszkań w Dąbrowie Górniczej - mieszkania w budynku wolnostojącym. Każde z tych mieszkań idealnie nadaje się pod wynajmem dla pracowników z uwagi, iż każdy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Dąbrowy Górniczej na ul Żeromskiego Mieszkanie o powierzchni ok 45m2 na 1 piętrze piętrowej kamienicy. Duża kawalerka, osobna widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy jeziorze Pogoria | , ogród z altaną | 51 m użytkowych Mieszkanie w loftowym stylu położone w zielonej części Dąbrowy Górniczej - zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

323 999 zł39,10 m² 8 286,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie ( 2 pokoje ) po generalnym remoncie - Dąbrowa Górnicza, reden, ul. Wojska Polskiego 43 Klient Szukasz mieszkania po generalnym remoncie, które możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Reden | Dąbrowa Górnicza ul. 1-go Maja zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,65 m² 5 734,84 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Stefana Okrzei, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł122,25 m² 6 862,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle, dwupoziomowy apartament z tarasem! | Dąbrowa Górnicza ul. Grabocińska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie do odświeżenia. Opiekun oferty Michał Dobrowolski tel.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych części Dąbrowy Górniczej - na spokojnym, zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45,90 m² 6 644,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widok na Park Hallera! 2 pokoje, reden Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46,9 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

164 900 zł53,18 m² 3 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkania położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. 1. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,18m2 i składa się z 2 pokoje (układ przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Dąbrowa Górnicza

275 000 zł44,02 m² 6 247,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | 44 m2 | Po generalnym remoncie Mieszkanie Lokal jest po generalnym remoncie, w ramach którego wykonano min.: - wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,60 m² 5 381,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze - klucze W biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Dąbrowie Górniczej, po przeprowadzonym remoncie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Designerska Kawalerka 33 m - Dąbrowa Górnicza, ul. Korczaka Szukasz mieszkania, do którego wniesiesz tylko walizki? A może pewnej inwestycji pod wynajem? Odkryj kompletnie wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pogoria Park w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reden,Dąbrowa Górnicza

1 600 zł35,80 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

235 000 zł45,43 m² 5 172,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne pokoje przy Al. Zwycięstwa - idealne na start lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów rekreacyjnych? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,60 m² 5 381,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze klucze W biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Dąbrowie Górniczej, po przeprowadzonym remoncie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prominentna lokalizacja! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po remoncie! W pełni umeblowane I wyposażone! nowe osiedle! garaż I komórka lokatorska W cenie! duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł37,80 m² 5 288,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,80 m z dużym balkonem | Dąbrowa Górnicza Centrum ul. Dąbrowskiego Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,80 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 175 zł38 m² 8 425,66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Biuro sprzedaży zaprasza bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum? Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z praktycznym układem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,30 m² 5 472,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone przy ul. Legionów Polskich 141 w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z dużym balkonem i pełnym umeblowaniem, zlokalizowane na nowym zamkniętym osiedlu w świetnej lokalizacji dzielnicy Gołonóg - idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,18 m² 3 365,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,18m2 i składa się z 2 pokoje (układ przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,80 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 3 niezależne pokoje! duży, piękny balkon! niskie koszty utrzymania! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł103,10 m² 2 908,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkania położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. Nieruchomość składa się z dwóch lokali mieszkalnych, zlokalizowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł47 m² 5 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, w środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne i zadbane mieszkanie, w pełni urządzone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Cieszkowskiego. To przestronne mieszkanie.