dowolna

Mieszkania z aneksem Dąbrowa Górnicza - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

3 400 zł64 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z komórką lokatorską I miejscem parkingowym. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w okolicach Urzędu Miejskiego. Apartament ma powierzchnię 64 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *powierzchnia 17,5 m2 *1 piętro *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Gołonóg Wschodni,Dąbrowa Górnicza

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie w nowoczesnym bloku Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy Al. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

364 500 zł50 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

sprzedam bezpośrednio (bez prowizji dla agencji) 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Tysiąclecia, dzielnica Gołonóg. położone na 11 piętro z 13 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adamieckiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w Dzielnicy Reden, ul. Adamieckiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane ( zabudowa kuchenna, garderoba). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 140 zł24 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie *powierzchnia 24 m2 *parter *ogrzewanie centralne *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reden,Dąbrowa Górnicza

398 000 zł56 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje, w Centrum!| ul. Cieplaka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

362 000 zł54 m² 6 696,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz jasnego i przestronnego mieszkania? Zależy Ci na aby mieszkanie było świeżo po remoncie generalnym? Jeśli tak, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza

2 300 zł52 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia bardzo przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 21. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Reden,Dąbrowa Górnicza

598 388 zł70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem w Centrum! Gotowy do odbioru zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

799 000 zł70 m² 11 433,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Unikatowy dwupoziomowy apartament! Taras 54 m2! | Dąbrowa Górnicza ul. Storczyków zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

472 332 zł56 m² 8 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokoje w Centrum! Gotowe do odbioru zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. PCC 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, na Łęknicach, ul. Parkowa Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 52 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parkowa

Łęknice,Dąbrowa Górnicza

339 000 zł40 m² 8 370,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, na Łęknicach, ul. Parkowa Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 znajduje się na parterze z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Gołonóg Północny,Dąbrowa Górnicza

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z komórką lokatorską I miejscem parkingowym. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w okolicach Urzędu Miejskiego. Apartament ma powierzchnię 60 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Proponujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w domu wielorodzinnym o pow. ponad 30 mkw o wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Górnicza

Reden,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Jeśli marzysz o przestrzeni, poza tym zależy Ci na lokalizacji w centrum miasta to ta oferta zdecydowanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż jedyne takie mieszkanie w Dąbrowie! Metraż taki jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spisaka

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu Pogoria Park z miejscem parkingowym w cenie. Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dąbrowa Górnicza

Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza

1 199 000 zł119 m² 10 058,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowe Mieszkanie w Prestiżowej Lokalizacji Osiedla nowa dąbrowa - Wyrafinowany Styl i Komfort w Centrum Miasta. Cena: 1199 000 | Powierzchnia: 120 m | Pokoje: 3 (+ możliwość 4.) |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dąbrowa Górnicza

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu na Wzgórzu Gołonoskim w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie jest usytuowane na 1.piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

890 zł12 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *powierzchnia 12 m2 *parter *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

112 000 zł22 m² 4 993,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka w Centrum Dąbrowy Górniczej Nieruchomość znajduje się przy ul. Konopnickiej, na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 22,43 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna Funkcjonalny 3-pokojowy apartament z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Proponujemy do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 390 zł17 m² 81,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *powierzchnia 17 m2 *1 piętro *ogrzewanie centralne *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** apartament w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego *** wolny od zaraz *** Oferujemy do wynajęcia komfortowy, klimatyzowany, 1 pokojowy apartament w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Centrum,Dąbrowa Górnicza

367 000 zł50 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej (centrum - ul. 3maja). Mieszkanie można podzielić na dwa mieszkania z osobnym wejściem. Droga jednokierunkowa zapewnia ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Wybickiego,Dąbrowa Górnicza

390 000 zł51 m² 7 686,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem! Gotowe do zamieszkania! | Dąbrowa Górnicza ul.Wybickiego ZADZWOŃ: Pamiętaj, że współpracując z Home estate biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. 3 Maja

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *powierzchnia 12 m2 *parter *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 190 zł18 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Reden,Dąbrowa Górnicza

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dąbrowa Górnicza Reden 77m2 4 pokoje, atrakcyjne dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działki

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

1 900 zł39 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie. Pierwszy najemca. Dostępne od zaraz. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku, znajdującym się przy ul. Działki 39 N w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rzeczna

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

795 000 zł155 m² 5 113,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mega okazja! Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia 108m2 Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gołonóg Północny,Dąbrowa Górnicza

259 000 zł40 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne gotowe do zamieszkania od zaraz dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Dąbrowa Górnicza

Centrum,Dąbrowa Górnicza

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Korzeniec, ale blisko centrum miasta, mieszczące się na parterze w niskim bloku. Mieszkanie o pow. 35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w 2022 roku. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,47 mkw. Nieruchomość znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Stara Dąbrowa,Dąbrowa Górnicza

377 500 zł38 m² 9 986,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 37,8 m2 Nowy budynek przy ul. Szkolnej 2 w Dąbrowie Górniczej. Deweloper: pbm Expert Sp. z o. o. Mieszkanie usytuowane jest na wyzszym parterze. W budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

294 900 zł32 m² 9 264,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z pełnym wyposażeniem! Wysoki standard | Dąbrowa Górnicza ul. Dzieci Września zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 przestronne pokoje z balkonem | Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy w Dąbrowie Górniczej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie po remoncie o powierzchni 44,5m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

289 999 zł51 m² 5 686,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Reden. W skład wchodzi ustawny salon z aneksem kuchennym, dwa niezależne pokoje oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

1 800 zł65 m² 27,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej, osiedle Mydlice, ul. Legionów Polskich! Idealna oferta dla rodziny z dzieckiem, preferowany stabilny.