Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dąbrowa Górnicza Osiedle Górka Gołonoska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

1 699 000 zł3 537 m² 480,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną dla osób prywatnych lub pod inwestycję deweloperską. Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, górka Gołonoska, ul. Laskipowierzchnia działki: 3537.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

595 000 zł64 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, bezczynszowego apartamentu położonego w spokojnej, zielonej części Dąbrowy Górniczej przy ul. Przytulnej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 453 m² 168,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzednia atrakcyjna I dobrze nasłoneczniona działka Z mediami W drodze. Działka budowlano-rolna w Dąbrowie Górniczej - Kuźniczka /okradzionów, osiedle Rudy, ul. Turystyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Dąbrowy Górniczej. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł8 972 m² 222,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni aż 8 972 m , z szerokością 39 metrów i długością 225 metrów - idealne miejsce na realizację Twoich inwestycyjnych lub mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 526 m² 163,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Ujejsce. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Marzy Ci się spora działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wiejskiej. W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu położonego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Tucznawa - spokojnej, zielonej części osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna lokalizacja Dąbrowa Górnicza Ujejsce ul. Kryniczna okolice Pogorii IV przy trasie S1. Powierzchnia działki 1497 m2, wymiary 22x68 m2. Cena 350 000 zł Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł44,60 m² 5 986,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44.6m , położone w zielonej okolicy miasta Dąbrowa Górnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Antoniego

Górka Gołonoska,Dąbrowa Górnicza

949 000 zł121 m² 7 842 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupoziomowy, nowoczesny, apartament zlokalizowany w prestiżowej części Dąbrowy Górniczej jaką jest Górka Gołonoska, przy ul. Św. Antoniego. Mieszkanie znajduje się.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Dąbrowa Górnicza, Gołonóg Wschodni, Górka Gołonoska

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij