dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Robotnicze

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

84 000 zł29 m² 2 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie: w pokoju parkiet, ściany malowane, w kuchni terakota, łazienka częściowo w kafelkach. Nowe okna pcv. Bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wejście do mieszkania poprzez indywidualny korytarz niewliczany do opłat czynszowych-ogrzewany z oknem zabudowana szafa. Przedpokój szafa wnękowa z drzwiami rozsuwanymi. Pokoje panele. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi (w tym duży z balkonem), widnej, ustawnej kuchni, przedpokoju, osobno wc i łazienka. Mieszkanie w pełni opomiarowane, nowe liczniki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reden,Dąbrowa Górnicza

108 000 zł35 m² 3 085,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie do odnowienia; możliwość wydzielenia dwóch pokoi i ewentualnego przerobienia kuchni na aneks kuchenny połączony z pokojem; możliwość zagospodarowania części korytarza za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

219 000 zł62 m² 3 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi ( w tym duży z balkonem), widnej, ustawnej kuchni, przedpokoju, osobne wc i łazienka. Mieszkanie w pełni opomiarowane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Dąbrowa Górnicza

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 54m kw. Łazienka z wanną. 4 piętro w czteropiętrowym budynku. Atrakcyjne osiedle z niską zabudową i dużą ilością zieleni. Mieszkanie ciche i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Centrum,Dąbrowa Górnicza

97 000 zł32 m² 3 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie do sprzedania od zaraz,niezadłużone,dobra lokalizacja,komunikacja miejska,przychodnia,szkoła,park,Pałac Kultury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustynika

Centrum,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej, 52m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim zadbanym 4 piętrowym bloku, zamykanym na domofon, na bardzo spokojnym osiedlu. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł34 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla osób ktroe chca miec wszystko pod ręką A jednocześcnie mieszka W spokojnej I zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Centrum,Dąbrowa Górnicza

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w nowym bloku w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie wykończone na wysokim poziomie - duza kuchania wraz z jadalnią, toaleta, nowoczesna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

194 990 zł62 m² 3 145 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie jest usutułowane na 4 pietrze w bloku 4 piętrowym. Obejmuje trzy pokoje, kuchnię w kwadracie, łazienka i ubikacja są osobno. Zabudowa kuchenna na wymiar zostaje , plus piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majakowskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

45 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje , kuchnia, łazienka z wc , mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pokojach -podłoga deska barlinecka, ściany gładzie i tynki strukturalne, łazienka- kafle, kuchnia i jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł35 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie dobrym, jedynie ściany do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do mieszkania należy kawałek ogródka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Piłsudskiego

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

250 000 zł82 m² 3 048,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne. Po generalnym remoncie ( drzwi, podłogi, okna, częściowo instalacje, łazienka, wc), duża kuchnia, dwa przedpokoje i garderoba zabudowane szafami przesuwnymi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, wszystkie okna pcv wykonane z profilu pięciokomorowego, drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne sosnowe, na ścianach gładzie gipsowe, sufity podwieszane , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedania kawalerka, mieszkanie po remonicie, wymienione okna, podloga z paneli, łazienka wykafelkowana z prysznicem, kuchnia w zabodowie na wymiar, mieszkanie słoneczne dobrze ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Centrum,Dąbrowa Górnicza

298 000 zł72 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam, bardzo ładne, ciepłe i widne mieszkanie składające sie z 4 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki, wc. Mieszkanie po remoncie, gładzie gipsowe, panele, okna pcv brązowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Reden,Dąbrowa Górnicza

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 45 m2, typu apartament - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,wc, położone na wysokim parterze w bloku należącym do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

299 900 zł51 m² 5 868,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wygodne 2 pokoje z balkonem | Dąbrowa Górnicza ul. Struga zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie znajdujące się w centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Sienkiewicza. Lokal usytuowany jest na parterze wysokiego bloku z windą. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie.