dowolna

Działki leśne Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł820 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Ujejsce. Marzy Ci się działka w spokojnej otoczonej przyrodą okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

179 800 zł8 535 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dogodnej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę na Błędowie. Parcela może ze względu na swoje piękne położenie być wykorzystana jako działka rekreacyjna lub do innych celów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 511 m² 655,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonej części Dąbrowy Górniczej. Miejsce, które łączy ciszę i naturę z szybkim dostępem do miasta. Lokalizacja Działka znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka, ul. Szkotnica

Łęka,Dąbrowa Górnicza

279 000 zł2 155 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Łęka, przy ul. Szkotnica. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł565 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na zielonych terenach o zróżnicowanej powierzchni od 565 m 2 do 705 m 2 w Dąbrowie Górniczej -ujejsce z widokiem na Pogorię 4. Kształt działek -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

537 500 zł867 m² 619,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod dom, - 1 km od jeziora Pogoria III, - prestiżowa lokalizacja, - piękne tereny, - spokojna okolica, - 3 linia zabudowy, - prąd na działce. - kontakt: 502.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł861 m² 191,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Okradzionów w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Górnej. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł740 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Dąbrowie Górniczej przy ul Karsowskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna. Cena za metr kwadratowy 249zl przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 241 m² 177,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m , w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Górniczej, trzebiesławice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł864 m² 150,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 205 m² 290,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 205 m położone w spokojnej części Dąbrowy Górniczej, ul. Czajkowa. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku nieba z widokiem na zachód słońca? Ta wyjątkowa działka w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ujejsce, spełni Twoje najskrytsze marzenia! Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 002 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną, położona na Sikorce w sąsiedztwie lasu i zabudowań mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1002m2 i wymiary 18m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piaski,Dąbrowa Górnicza

619 500 zł3 114,33 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej 3014 - 219.69 m 3015 - 1 410.36 m 3016 - 592.04 m 3017 - 684.63 m 3018 - 207.61 m Obowiązują aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę leśną na Błędowie. Działka ma kształt trapezu o wymiarach: 17x137 metrów, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 526 m² 163,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Ujejsce. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Marzy Ci się spora działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 000 zł7 577 m² 1 214,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 7577 m .Teren z przeznaczeniem pod inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

297 270 zł2 202 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana zlokalizowana W Dąbrowie Górniczej - ul. Związku Orła Białego. Zamieszkaj W zielonej dzielnicy dąbrowy górniczej Działka frontowa pow. 2202 m2, wjazd z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

200 640 zł836 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną. Powierzchnie działek: 715 m2 - 171 600 zł730 m2 - 175 200 zł734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

280 000 zł3 466 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza Łosień, działka dla osób które szukają terenów z dala od sąsiadów. Ta działka znajduje się w otoczeniu lasu, sąsiad jest ok 90m od tej działki. Powierzchnia 3466m2,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 334 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł15 268 m² 49,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m , do negocjacji! Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Olimpijska

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

266 510 zł919 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

8 działek do sprzedania Działki o powierzchni 919 m2 każda (prostokąt o wymiarach ok 37x24,5m) Media w ulicy Olimpijskiej Droga dojazdowa szerokości 6 m Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górzysta

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

245 000 zł980 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 980 m , położonej w cichej i zielonej części Dąbrowy Górniczej, przy ul. Górzystej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniec

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

700 000 zł908 m² 770,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej dzielnicy Korzeniec w Dąbrowie Górniczej! Działka o powierzchni 908 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

450 000 zł1 128 m² 398,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 128 m zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy Dąbrowy Górniczej dzielnica Sikorka, ul. Szpakowa. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górki

Błędów,Dąbrowa Górnicza

200 000 zł6 937 m² 28,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej cenie. Działka budowlana nr 1525 posiada warunki zabudowy wydane bezterminowo. Oferta sprzedaży jest prywatna i dotyczy dwóch działek nr 1525.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górzysta

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

245 000 zł980 m² 250 zł/m²

 

 

 

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

239 000 zł434 m² 550,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg, przy ulicy Tysiąclecia o powierzchni 434 m2. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, dostępne media przy domu: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czajkowa

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

165 000 zł730 m² 226,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako mn. Znajduje sie w pięknym otoczeniu lesu na koncu drogi asfaltowej. Jest możliwość dokupienia drugiej tej samej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paderewskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł717 m² 432,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Dąbrowa Górnicza, ul. Paderewskiego. Powierzchnia: 717 m2 w kształcie prostokąta. Wymiary około: 44m x 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

549 000 zł4 650 m² 118,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz dużej działki pod budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na przestrzeni i zieleni w okolicy? A może szukasz działki pod inwestycję? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Uwaga! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

300 000 zł2 900 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze działki w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ząbkowice. Działki o numerach ewidencyjnych 2124/1 i 2123/1 ,w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

900 000 zł1 213 m² 741,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie usytuowana działka w Dąbrowie Górniczej obok zbiornika Pogoria III i Parku Zielona. Jeśli szukasz przestronnej działki, położonej w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marianki

Marianki,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł870 m² 688,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Dziłka 870m2. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Białej Przemszy

Okradzionów,Dąbrowa Górnicza

310 200 zł3 300 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w zacisznej okolicy z dostępem do lasu, piękne miejsce na wymarzony dom. W skład wchodzą działki o numerach 1083/1, 1083/3, 1083/4 i 1084. Działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gilowa

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

1 400 000 zł14 800 m² 94,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka budowlana o powierzchni 1,5 ha położona w Dąbrowie Górniczej u zbiegu ulic Gilowej i Idzikowskiego. Bardzo klimatyczna, otoczona laskiem i strumykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górna

Okradzionów,Dąbrowa Górnicza

260 000 zł1 638 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w kształcie prostokąta ~28x58m , 1632m2, położona w górnej części Okradzionowa na łagodnym tarasowym zboczu o spadku na południe, bardzo atrakcyjna, malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza

79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.