Apartament Dąbrowa Górnicza

Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 580 000 zł
  • 56,30 m²
  • 10 301,95 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Newvision

Skontaktuj się

Apartament Dąbrowa Górnicza

Gołonóg, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

580 000 zł

56,30 m²

10 301,95 zł/m²

Apartament Dąbrowa Górnicza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

580 000 zł 56,30 m² 10 301,95 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 580 000 zł (10 301,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 56,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2013
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/5, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 540 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEW VISION, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 34910764

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Odkryj wyjątkową ofertę komfortowego apartamentu w sercu Dąbrowy Górniczej, w dzielnicy Gołonóg, przy ulicy Morcinka. To nowoczesne, ogrodzone osiedle z 2013 roku to synonim bezpieczeństwa i wysokiego standardu życia. Dla mieszkańców dostępny jest zamykany parking, a za jedyne 50 tys. zł można dokupić miejsce garażowe pod budynkiem - komfort i wygoda na wyciągnięcie ręki.

Wnętrze tego gotowego do wprowadzenia mieszkania zachwyca przestronnością i funkcjonalnością. (...)

Agent

Bożena Newvision

501 293...

501 293 749

32 262 98 15

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości