dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

478 000 zł71 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie walizek? Ta oferta na Mydlicach Południowych (ul. Legionów Polskich 139) jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Aleje,Dąbrowa Górnicza

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Dąbrowa Górnicza, ul. Mickiewicza 63 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,50 m² 7 768,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i niezwykle słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na parterze w zadbanym budynku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł62,30 m² 7 608,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem! Mydlice | Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

450 000 zł76,60 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł57 m² 8 385,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Biuro sprzedaży zaprasza bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Wyjątkowe narożne 3 pokoje. Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz przestronnego M4 w dogodnej lokalizacji, w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż M4,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza - Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w centrum Dąbrowy Górniczej? A może zależy Ci na zielonej okolicy i bliskości jeziora? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 400 zł49,76 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. 3 maja 31 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,76 m , położone w świetnej lokalizacji w centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna oferta na rynku nieruchomości w Dąbrowie Górniczej! Przedstawiamy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Reden przy ul. Adamieckiego. To przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Morcinka, dzielnica Gołonóg. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Reden,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł63,40 m² 6 293,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Reden | Dąbrowa Górnicza ul. 1-go Maja zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie do odświeżenia. Opiekun oferty Michał Dobrowolski tel.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,90 m² 7 224,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m , położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

720 000 zł63,08 m² 11 414,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prestiżowy, w pełni wyposażony apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,42 m² 7 243,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Karola Adamieckiego, dzielnica-Reden w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, posiada duży potencjał aranżacyjny. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Dąbrowa Górnicza

275 000 zł44,02 m² 6 247,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | 44 m2 | Po generalnym remoncie Mieszkanie Lokal jest po generalnym remoncie, w ramach którego wykonano min.: - wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł47,05 m² 5 419,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Zwycięstwa - Ząbkowice. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Ludowej 19 w Dąbrowie Górniczej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub singla która.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Legionów Polskich 3 pokoje | 64 m | po kapitalnym remoncie | bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż jasne, nowoczesne i w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 61 m | Balkon | 1 piętro | Mydlice - ul. Legionów Polskich Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kosmonautów, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prominentna lokalizacja! atrakcyjny układ pomieszczeń! mieszkanie po remoncie! W pełni umeblowane I wyposażone! nowe osiedle! garaż I komórka lokatorska W cenie! duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 64 m Dąbrowa Górnicza, mydlice, ul. Legionów Polskich. Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu przestronnego, pierwszego piętra w komfortowym domu o powierzchni około 100 m . Ten funkcjonalny apartament to idealne rozwiązanie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł64 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, bezczynszowego apartamentu położonego w spokojnej, zielonej części Dąbrowy Górniczej przy ul. Przytulnej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,30 m² 5 472,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone przy ul. Legionów Polskich 141 w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł48,40 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m z komórką lokatorską w cenie, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1980 r. po termomodernizacji przy ul. Aleja Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,80 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 3 niezależne pokoje! duży, piękny balkon! niskie koszty utrzymania! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Ludowa - 65m2 / 3 pokoje + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m2. Mieszkanie położone w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Cieszkowskiego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49,42 m² 5 645,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o powierzchni 49,42 m (faktyczna powierzchnia po podłodze wynosi ok. 55 m ), zlokalizowane w samym sercu Dąbrowy Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Twój Dom oferuje na wynajem M4 w Dąbrowie Górniczej ul. 1 maja. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł71,20 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne i niezwykle komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana. Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, jednocześnie z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy atrakcyjne.