Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • 240 000 zł
  • 44,02 m²
  • 5 452,07 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Doniec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

240 000 zł

44,02 m²

5 452,07 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Zaktualizowane: 19 maja 2026

240 000 zł 44,02 m² 5 452,07 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 240 000 zł (5 452,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,02 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 40 m2, 2 -pokojowe mieszkanie do odświeżenia lub własnej aranżacji.

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone w centrum Dąbrowy Górniczej.

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie miejskie
- piwnica
- czynsz tylko 700 zł (z zaliczkami na CO i zimną wodę)

Mieszkanie umeblowane gotowe do wejścia. (...)

Agent

Ewelina Doniec

666 047...

666 047 817

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewelina Doniec

666 047...

666 047 817

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości