dowolna

Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Oferty „sprzedam mieszkanie”

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Aleje,Dąbrowa Górnicza

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Dąbrowa Górnicza, ul. Mickiewicza 63 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

400 896 zł41,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 123 zł58,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

529 893 zł58,23 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

144 300 zł33,57 m² 4 298,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w samym sercu miasta, w klimatycznym budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

878 325 zł73,50 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | 3 sypialnie | taras | widok | garaż | Pogoria Wyjątkowy apartament dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

569 028 zł73,04 m² 7 790,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Planowany termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2028 r. Powstające osiedle to kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł71 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie walizek? Ta oferta na Mydlicach Południowych (ul. Legionów Polskich 139) jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

565 420 zł66,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

808 578 zł92,94 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

565 420 zł66,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł37 m² 5 405,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze w niskiej zabudowie z potencjałem, gotowe pod wynajem z umeblowaniem ( 2 szafy, kuchnia, sprzęt agd, meblościanka, wersalka, fotel, 2 komody) lub jako inwestycja. 37.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,50 m² 7 768,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i niezwykle słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na parterze w zadbanym budynku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,80 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje do remontu! Mieszkanie o powierzchni 34,98 m , położone na pierwszym piętrze, przeznaczone do generalnego remontu - idealna propozycja dla osób chcących urządzić wnętrze według.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,30 m² 6 955,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | 1 piętro | świetna lokalizacja | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze budynku przy ul. Majakowskiego. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

322 370 zł39,45 m² 8 171,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł62,30 m² 7 608,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem! Mydlice | Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

559 171 zł67,37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

455 028 zł54,17 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Przemysłowa

Reden-Adamiecki Dąbrowa Górnicza

557 279 zł66,74 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołonóg,Dąbrowa Górnicza

199 999 zł32,19 m² 6 213,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | Dąbrowa Górnicza ul. Józefa Cieszkowskiego - do własnej aranżacji zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 347 zł99,77 m² 8 924 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowe 4pok. z tarasem ns dachu budynku. Najniższe ceny tylko teraz koniec budowy: grudzień 2025/ Odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

370 000 zł48 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do wejścia bez nakładów finansowych, z wyposażeniem w kuchni i pokoju. Mieszkanie przy ul. Tysiąclecia w niskim 2-piętrowym bloku, na 1 piętrze. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,5mmieszkanie z wyposażeniem.Mieszkanie jest widne, słoneczne.Cale mieszkanie jest wyremontowane,wymieniona elektryka, hydraulika.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania lub pod wynajem ? Świetna lokalizacja, mieszkanie z potencjałem częściowo umeblowane! W pobliżu jeziora Pogoria III i IV 51 m - 3/3 piętro - nie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m - Dąbrowa Górnicza, ząbkowice Spółdzielnia Mieszkaniowa `koksik`. Sprzedaż bez pośredników   . Mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,43 m² 4 842,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 45,43 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku przy Alei Zwycięstwa w Dąbrowie Górniczej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,80 m² 5 648,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m położone w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Gołonóg, przy ul. III Powstania Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł76,60 m² 5 874,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

469 000 zł75,72 m² 6 193,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DG ul. Augustynika tylko U nas *** 4 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Augustynika. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z praktycznym układem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł57 m² 8 385,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Biuro sprzedaży zaprasza bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Wyjątkowe narożne 3 pokoje. Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny? Przy ul. Mickiewicza 24 w Dąbrowie Górniczej czeka przestrzeń, która łączy w sobie spokój niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł99,77 m² 8 920,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament Z tarasem gotowy do odbioru Komfort i Lokalizacja w Dąbrowie Górniczej Inwestycja przy ul. Przemysłowej to idealne połączenie spokoju zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł120 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Super oferta! 2-poziomowy apartament, idealny dla rodziny. Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy, bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł44,32 m² 6 202,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - poczuj się jak w domu! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i wyjątkowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Reden, przy ul. 11-go.

Szczegóły ogłoszenia

194 600 zł36,04 m² 5 399,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do zamieszkania po dokonaniu odświeżenia. 2 pokoje, "ślepa" kuchnia, łazienka z wc. Budynek po termomodernizacji, dwie windy w tym jedna towarowa, wygodny podjazd dla wózków lub.

Szczegóły ogłoszenia

464 999 zł49,87 m² 9 324,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49,87 m w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Piłsudskiego 32 - w pełni wyremontowane, z przemyślanym układem 2 pokoi z dużą garderobą, osobną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie przy jeziorze Pogoria | , ogród z altaną | 51 m użytkowych Mieszkanie w loftowym stylu położone w zielonej części Dąbrowy Górniczej - zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,65 m² 5 734,84 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Stefana Okrzei, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana do 15.06.26! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone, w bardzo dobry stanie technicznym. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł39,10 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko u nas, posiadamy klucze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego na 6 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie do odświeżenia. Opiekun oferty Michał Dobrowolski tel.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, posiada duży potencjał aranżacyjny. Dwustronna.