dowolna

Domy z pustaka Dąbrowa Górnicza - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łazy,Dąbrowa Górnicza

885 000 zł225 m² 3 938,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeśli marzysz o ciszy i spokoju blisko lasu, ten dom jest właśnie dla Ciebie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Błędów,Dąbrowa Górnicza

639 000 zł119 m² 5 369,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

0% pcc, 0% prowizji. Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 5 ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

770 000 zł177 m² 4 350,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:718 m²

Oferujemy państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177m2, na działce o pow. 718m2. w doskonałej lokalizacji, kilkaset metrów od Pogorii III. Dom dający możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

1 499 900 zł160 m² 9 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta na wyłączność zapraszam do współpracy. Wyjątkowa propozycja dla wymagających. Prezentujemy dom w prestiżowej lokalizacji, wyjątkowy i funkcjonalny. Powierzchnia domu 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Antoniów,Dąbrowa Górnicza

730 000 zł167 m² 4 366,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w trakcie budowy, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, niedaleko zbiornika Pogoria IV. Oferta dotyczy sprzedaży domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

879 000 zł280 m² 3 139,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Przestronny dom wolnostojący z dużym ogrodem | Dąbrowa Górnicza ul. Świerczyny zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

799 000 zł193 m² 4 139,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Dzień otwarty 24.06.2023R. Godz. 11:00-13:00 Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 193,35 m2, znajdujący się około 400 metrów od linii brzegowej Pogoria IV, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

897 000 zł148 m² 6 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferujemy do sprzedaży segment domu w zabudowie bliźniaczej. Podwyższony stan deweloperski, ostatnie dwa segmenty! Jest to nowopowstająca inwestycja w spokojnym, zacisznym miejscu, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

730 000 zł167 m² 4 366,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w trakcie budowy, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej niedaleko zbiornika Pogoria IV. Oferta dotyczy sprzedaży domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzemieszyce Wielkie

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

897 000 zł148 m² 6 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

A trakcyjny bliźniak W zielonej I spokojnej części dąbrowy górniczej - strzemieszyce. Standard developerski podwyższony! oddany do użytkowania. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górna

Okradzionów,Dąbrowa Górnicza

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Przestronny, rodzinny dom! Malownicze otoczenie! | Dąbrowa Górnicza/ Okradzionów ul. Górna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując Z Homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 690 000 zł400 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 438 m²

Dom Z dużą działką na prowadzenie działalności. - dąbrowa górnicza staszic. Oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Taurushome prezentuje nową ofertę sprzedaży domu wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 380 000 zł244 m² 5 662,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Na sprzedaż komfortowy dom położony w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Dąbrowy Górniczej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Limanowskiego

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

640 000 zł116 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment w zabudowie szeregowej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Bolesława Limanowskiego. Świetna lokalizacja w dzielnicy Korzeniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gródki,Dąbrowa Górnicza

645 000 zł131 m² 4 905,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w nowopowstającej inwestycji zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej, wzgórze Gołonowskie. Całość będzie się składała z jednego kompleksu szeregowego - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bugaj

Bugaj,Dąbrowa Górnicza

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferuję do sprzedaży dom posadowiony na działce o powierzchni 830 m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Dąbrowa Górnicza, w dzielnicy Bugaj. Oferowany dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzemieszycka

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

390 000 zł160 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Rezerwacja Oferuję do sprzedania dom w Dąbrowie Górniczej w Strzemieszycach Wielkich. Dom ma powierzchnię około 150- 160 m2 i posadowiony jest na działce o powierzchni przeszło 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sikorka

Sikorka,Dąbrowa Górnicza

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Oferuję do sprzedania dom w stanie surowym w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Sikorka. Dom o powierzchni użytkowej około 130 m2, posadowiony na działce o powierzchni 825 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzemieszycka

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Zarezerwowany. Oferuję do sprzedania dom w Dąbrowie Górniczej w Strzemieszycach Wielkich. Dom ma powierzcgnię około 150 m2 i posadowiony jest na działce o powierzchni przeszło 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

215 000 zł240 m² 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Posiadamy do sprzedaży dom położony w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice. Budynek z lat 80-tych jest o powierzchni użytkowej 120mkw, ale posiada przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ratanice

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

895 000 zł216 m² 4 143,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Oferuje do sprzedania dom usytuoway w dzielnicy Ratanice Dąbrowa Górnicza , na jednym z nowo powstałych osiedli domów. Dom wybudowany w 2009 roku.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

920 000 zł288 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Do sprzedaży duży, przestrzenny i wolnostojący jednorodzinny dom z 2000r otynkowany w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mydlice

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

4 000 zł288 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

DO wynajęcia duży, przestrzenny i wolnostojący jednorodzinny dom z 2000r otynkowany w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Dom w spokojnej okolicy niedaleko lasu z łatwym dostępem do ważnych węzłów komunikacyjnych. Powierzchnie o dużej możliwości aranżacji wedle własnego gustu. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Trzebiesławice

Trzebiesławice,Dąbrowa Górnicza

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Sprzedam nowy, wolno stojący, parterowy dom o pow. ok.90 m2, położony w spokojnej,zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Dom wybudowany solidną metodą muru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniec

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam Do sprzedania mam dom połowę Bliźniaka, w stanie wykończonym całkowicie. Parter (przedpokój, garaż, wc, salon, kuchnia) Piętro(2 sypialnie, gabinet, pokój kąpielowy z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

690 000 zł174 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym z doprowadzonymi i odebranymi mediami: woda, prąd, gaz. Wewnątrz domu pociągnięte wszystkie instalacje, ró;wnież alarmowa, gotowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tucznawa

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

***********kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, tucznawa. Dom - o powierzchni 130m2,parter: 2 duże pokoje, widna, ustawna kuchnia, łazienka z wc, taras, kotłownia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

371 000 zł101 m² 3 673,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:836 m²

************kontakt - kasia *************** możliwość zamiany ana mieszkanie 2 pokoje na parterze najlepiej W dąbrowie górniczej! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, tworzeń. Dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Małe

Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza

278 000 zł85 m² 3 270,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

!kontakt kasia lokalizacja - przytulny domek w Strzemieszycach Małych o powierzchni 85m2 na działce o powierzchni 685m2. Dom oraz stan techniczny - Na parterze znajdują się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzemieszyce Wielkie

Strzemieszyce Wielkie,Dąbrowa Górnicza

424 000 zł166 m² 2 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Kontakt ************ kasia********** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza- sttrzemieszyce działka - 630m2, szer. 35m dom - wolnostojący, pow. 166m2. Stan surowy zamknięty. Media : prąd - jest gaz - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ujejsce

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł189 m² 1 693,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

********* wyłączność *********** kontakt - kasia *************** cena 320000+8%vat lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ujejsce, osiedle parkowe. Dom - powierzchnia użytkowa 188,96m2, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

***oferta na wyłączność*** kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, trzebiesławice. Dom - 200m2, zbudowany z pustaka, wolno stojący, dwurodzinny, dach dwuspadowy, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

**************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Oferujemy na sprzedaż dom położony Dąbrowie Górniczej (dzielnica Trzydziesty) dom/dziłaka - 300m2, na działce o powierzchni ok.530m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ujejsce

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł189 m² 1 693,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trzydziesty

Trzydziesty,Dąbrowa Górnicza

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ząbkowice

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tucznawa

Tucznawa,Dąbrowa Górnicza

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ujejsce

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł189 m² 1 693,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tworzeń

Dąbrowa Górnicza,śląskie

371 000 zł101 m² 3 673,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:836 m²

************kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, tworzeń. Dom - o powierzchni mieszkalnej 66m2, zbudowany z pustaka, wolno stojący, dach jednospadowy. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ujejsce

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

320 000 zł189 m² 1 693,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²