dowolna

Działki nad jeziorem Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i dzierżawy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 990 000 zł10 021 m² 497,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1,0021 ha położonej w pierwszej linii zabudowy od Zbiornika Kuźnica Warężyńska Pogoria IV (ul.

Szczegóły ogłoszenia

537 500 zł867 m² 619,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod dom, - 1 km od jeziora Pogoria III, - prestiżowa lokalizacja, - piękne tereny, - spokojna okolica, - 3 linia zabudowy, - prąd na działce. - kontakt: 502.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

185 000 zł740 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Dąbrowie Górniczej przy ul Karsowskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna. Cena za metr kwadratowy 249zl przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Górniczej Ujejsce okolice Pogorii IV. Powierzchnia działki 1000 m2, wymiary 25x42 m2. Cena 265 000 zł Cena zawiera udział w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł886 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Zlokalizowaną w zacisznym miejscu Marianki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piaski,Dąbrowa Górnicza

619 500 zł3 114,33 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej 3014 - 219.69 m 3015 - 1 410.36 m 3016 - 592.04 m 3017 - 684.63 m 3018 - 207.61 m Obowiązują aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł604 m² 629,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 604 m , położona w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej, w okolicach ul. św. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 511 m² 655,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonej części Dąbrowy Górniczej. Miejsce, które łączy ciszę i naturę z szybkim dostępem do miasta. Lokalizacja Działka znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 640 zł836 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną. Powierzchnie działek: 715 m2 - 171 600 zł730 m2 - 175 200 zł734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł565 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na zielonych terenach o zróżnicowanej powierzchni od 565 m 2 do 705 m 2 w Dąbrowie Górniczej -ujejsce z widokiem na Pogorię 4. Kształt działek -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Piekło,Dąbrowa Górnicza

577 720 zł808 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana | Dąbrowa Górnicza, ul. Parkowa | 808 m Na sprzedaż działka nr 2169 położona w Dąbrowa Górnicza, przy spokojnej i zielonej ul. Parkowej. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górnicza

Ratanice,Dąbrowa Górnicza

369 000 zł305 m² 1 209,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja cena podlega negocjacji działka Z pozwoleniem na budowę uzbrojona Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ratanice. Zaraz przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniec

Korzeniec,Dąbrowa Górnicza

700 000 zł908 m² 770,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej dzielnicy Korzeniec w Dąbrowie Górniczej! Działka o powierzchni 908 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Marianki,Dąbrowa Górnicza

440 000 zł886 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Marianki

Marianki,Dąbrowa Górnicza

440 000 zł886 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Numer działki 23/5. Zlokalizowaną w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paderewskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł717 m² 432,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Dąbrowa Górnicza, ul. Paderewskiego. Powierzchnia: 717 m2 w kształcie prostokąta. Wymiary około: 44m x 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka inwestycyjna 1497m2 o wymiarach 22 x 68m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy S1 Działka w czwartej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 1000m2 o wymiarach 25 x 42m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w drugiej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 791m2 o wymiarach 23 x 35m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w trzeciej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Górniczej Ujejsce okolice Pogorii IV. Powierzchnia działki 791 m2, wymiary 23x35 m2. Cena 210 000 zł Cena zawiera udział w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza

Ząbkowice,Dąbrowa Górnicza

300 000 zł2 900 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze działki w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ząbkowice. Działki o numerach ewidencyjnych 2124/1 i 2123/1 ,w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

900 000 zł1 213 m² 741,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie usytuowana działka w Dąbrowie Górniczej obok zbiornika Pogoria III i Parku Zielona. Jeśli szukasz przestronnej działki, położonej w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marianki

Marianki,Dąbrowa Górnicza

599 000 zł870 m² 688,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Dziłka 870m2. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

 

 

Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza

1 100 000 zł3 343 m² 329,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8563 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki nr 817/2 położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żeglarskiej nad jeziorem Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Ujejska

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

340 000 zł3 656 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, w 1/3 części stanowiącą teren budowlany (przeznaczenie mnu) Atrakcyjny zakup pod inwestycję. Działka znajduje się w pobliżu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Ujejsce,Dąbrowa Górnicza

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij