dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

270 000 zł50,80 m² 5 314,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Cieszkowskiego, w dzielnicy Gołonóg. Budynek po termomodernizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie, umeblowane, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Dąbrowa Górnicza przy ulicy Aleja Tadeusza Kościuszki. Sprzyjająca komunikacja, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 900 zł51,50 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

780 000 zł72,50 m² 10 758,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna (nowa Dąbrowa) Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

459 000 zł70,29 m² 6 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! tylko U nas, posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,29 m2 po generalnym remoncie położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł63 m² 6 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Dąbrowy Górniczej! Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72 m , usytuowane na parterze eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł57,45 m² 5 483,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej- gołonóg, przy ulicy Wybickiego. Mieszkanie o powierzchni57,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł75,70 m² 6 459,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Dąbrowskiego, dzielnica Mydlice. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Laski

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 500 zł51,61 m² 67,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny! Umów dogodny termin oględzin! apartament wolny od ręki! Posiadamy klucze! tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia przestronny trzypokojowy apartament położony w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

464 985 zł67,60 m² 6 878,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Dąbrowy Górniczej - dzielnicy Mydlice.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem po remoncie i kompletnie wyposażone o powierzchni 63,5 m2 na piątym piętrze w zadbanym bloku w centrum Dąbrowy Górniczej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! Komfortowe 63,5 m po remoncie - Centrum Dąbrowy Górniczej Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu po zakupie? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł64,39 m² 5 899,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Bema, w dzielnicy Gołonóg. Układ funkcjonalny: - salon (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon z balkonem, - pokój/sypialnia nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Dąbrowa Górnicza,śląskie

383 000 zł48 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M4 w Dąbrowie Górniczej ul. 1 maja. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż prywatna (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Dąbrowa Górnicza

2 200 zł44 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje | 44 m2 | Po generalnym remoncie. Mieszkanie Lokal jest po generalnym remoncie, w ramach którego wykonano min.: - wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

339 000 zł50 m² 6 820,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po remoncie tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kopernika - centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

456 000 zł72 m² 6 359,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 71,2 m . Posiada trzy pokoje, oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę. Wnętrza są jasne, z funkcjonalnym układem. Lokal znajduje się na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Mydlice Południowe,Dąbrowa Górnicza

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Ludowej 19 w Dąbrowie Górniczej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub singla która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 850 zł49 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje z dużą kuchnią - Armii Krajowej, wysoki parter Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 / 3 pokoje przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Dąbrowa Górnicza

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja do 24.04.2026R Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Dąbrowa Górnicza

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Mydlice,Dąbrowa Górnicza

459 000 zł64 m² 7 216,98 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność zapraszam do kontaktu *brak podatku pcc 2% - w przypadku nabycia pierwszej nieruchomości jeżeli kupujący spełnia ustawowe warunki zwolnienia podatek przy zakupie wyniesie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza

199 000 zł46 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: dwa odrębne pokoje + mały oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc Dodatkowe informacje:. Stan techniczny: do remontu. W 2008 wymiana okien, dachu oraz ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia