cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Dąbrowa Górnicza
33 ogłoszenia
Od najnowszych
33 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Legionów Polskich
Śródmieście,Dąbrowa Górnicza
500 000 zł700 m² 714,29 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Korzeniec
Korzeniec,Dąbrowa Górnicza
700 000 zł908 m² 770,93 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Przelotowa
Łęka,Dąbrowa Górnicza
539 000 zł4 966 m² 108,54 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Górki
Błędów,Dąbrowa Górnicza
200 000 zł6 937 m² 28,83 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa zabudowana Dąbrowa Górnicza
Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza
8 712 000 zł26 400 m² 330 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Kawa
Strzemieszyce Małe,Dąbrowa Górnicza
126 900 zł709 m² 178,98 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Paderewskiego
Dąbrowa Górnicza,śląskie
310 000 zł717 m² 432,36 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Przelotowa
Łęka,Dąbrowa Górnicza
546 000 zł4 966 m² 109,95 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Gilowa
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
149 000 zł724 m² 205,80 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej
Śródmieście,Dąbrowa Górnicza
900 000 zł1 213 m² 741,96 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Marianki
Marianki,Dąbrowa Górnicza
599 000 zł870 m² 688,51 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Białej Przemszy
Okradzionów,Dąbrowa Górnicza
310 200 zł3 300 m² 94 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Szpakowa
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
450 000 zł1 128 m² 398,94 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Gilowa
Sikorka,Dąbrowa Górnicza
1 400 000 zł14 800 m² 94,59 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Górna
Okradzionów,Dąbrowa Górnicza
260 000 zł1 638 m² 160 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza
79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa, ul. Koksownicza
Łosień,Dąbrowa Górnicza
1 500 000 zł7 783 m² 192,73 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Południowy,Dąbrowa Górnicza
79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna ogrodzona
Zielona-Pogoria,Dąbrowa Górnicza
1 100 000 zł3 343 m² 329,05 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza,śląskie
79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Górnicza